Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkozom egy nagyon cuki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozom egy nagyon cuki sráccal, tudnátok ötleteket adni, hogy mit csináljunk?

Figyelt kérdés
sziasztok 18/L vagyok és vasárnap találkozom egy nagyon cuki fiúval, aki le jön hozzám Szegedre, a nagy távolság miatt egész nap a miénk, nagyon szeretnék vele összejönni, ha úgy adódik, ja meg egyébként szombaton lesz a 19. szülinapja. Tudnátok tippeket adni azzal kapcsolatban, hogy mit csináljunk és, hogy mit vegyek neki szülinapjára?

2016. máj. 3. 15:05
 1/6 anonim válasza:
Szerintem beszélgess sokat vele, ha nagy a távolság, interneten, és egyszer majd hozd fel a témát. Sok sikert!
2016. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cuki?
2016. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mit vegyek neki ajándékba szülinapjára?
2016. máj. 3. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismered nagyjából, hogy miket szeret ilyesmi? Úgy könnyebb lenne ötleteket adni.
2016. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vegyél neki bonbont, csokit, és mondjuk a csokiba rejts el egy üzenetet, amiben benne van a Facebook, skype, Viber, twitter neved, vagy amid van, és telefon szám...stb. meg nézz a szemébe, mikor odaadod neki
2016. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Milyen az a CUKI FIÚ??? MENJETEK ÁGYBA!


NA JÓ, viccet félre téve beszélgess vele, mielőtt ágyba visz, mert lehet, hogy NEMI BETEG! Ezekre vigyázz, én is ezzel szívtam meg 10 évvel ezelőtt...

Úgyhogy beszélgess vele

2016. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!