Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Melyik fiut lenne a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiut lenne a legjobb valasztas?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa a helyzetem.

Van 3 fiu akinek tetszem.


Az exem aki meg mindig akar tolem valamit. Vele nem volt tul jo a kapcsolatunk mert o volt az elso pasim es meg uj volt minden. Meg egy lany miatt szakitottunk mert feltunoen sokat voltak egyutt es en azzal a lannyal meg rosszba is voltam.


A masik fiu az exem egyik haverja. Nagyon aranyos, cuki, vicces es be is jon. O egyaltalan nem nyomul. Asszem 4x talalkoztunk kettesben. (nem tudom h azok randik voltak e?) De egy ideje mar nem is beszelunk..:/ es ez elkeserit. Valoszinu h az exem mondhatott valamit rolam. Lehet h azt h menjen ki a kepbol h o hadd legyen velem. Hozza kell tennem az exem eleg sokszor keresztbe tett nekem..

Amugy ha ezzel a fiuval meglatjuk egymast a folyoson a suliban mindkettonknek fulig er a szaja.. Szerintem en erzek iranta valamit. Es latszik h o is irantam.


A harmadik is a sulinkba jar. 2xtaliztam vele es jol ereztem magam. A masodik randin meg akart csokolni amit en nem engedtem. De amugy jol kezete o is szoval nem eroltette meg semmi meg bocsanatot is kert eloben is es cseten is.

Nem erzek iranta semmi:/ ez baj?


A masik ket fiuval az a baj h ok haverok..

Mi a velemenyetek?

Amugy az exem tul nyomulos. Mindig talizni akar es nekem ez kicsit sok. Meg mar parszor volt azert osszeveszesunk h o akart megint tolem valamit en pedig nem. Es nem erti meg.


Es ha mar tudom h kit "valasztok" akkor ha a masik ketto mondjuk talalkozni akar velem akkor hogy kozoljem h nem akarok?


Talan a masodik fiu az aki erdekel csak ha o nem keres akkor csesztem...:/


2016. máj. 7. 20:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
3.
2016. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyen fiú nem kéne neked
2016. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Ilyenekkel hagyjatok h "semmilyen fiu nem kell meg neked"

Biztos azzal indokolnad h nem lehetek meg ehhez eleg erett.. Konnyu ennyibol megallapitanod h milyen is lehetek en valojaban..


Amugy koszonom az elso valaszolonak.:)


Majd irjatok indoklast is legyszii

2016. máj. 7. 20:57
 4/35 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 3. srác!

VISZONT maximálisan egyet értek a 2. válaszolóval és nem azok miatt amit 3. válaszban megírtál, hanem sokkal magasabb érettségű gondolkodásmód alapján aminek egyik tényezője az éretlenséged. De ne zavarjon... Válasszad egyet, így megy ez nem ?

2016. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Exszel nem szabad újrakezdeni, az ex barátjával szintén nem szabad kezdeni, mert az exed befolyásolhat titeket. Kizárásos alapon a harmadik.


Amúgy hagyhattad volna, hogy megcsókoljon. :)

2016. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

3. valaszolo

Lehet h eretlen vagyok meg de valahogy/valamikor "el kell kezdeni" mindent.

Szeretnek egy baratot.

Szep lanynak tartanak es bejovok a fiuknak. Szoval nem teszem az agyamat, nem keretem magam.. Nem tehetek rola h 3 fiu is szeretne valamit.

Csak nekem eleg nehez mert mindharom fiuban van valami ami bejon, viszont van nekik hatranyuk is..

2016. máj. 7. 21:29
 7/35 A kérdező kommentje:

#1

Igen, az exemmel mar nem is akarok semmit

A haverja viszont bejon. Es sokat gondolok ra. Szerintem vele lenne a legjobb. Csak o lehet h a haverjara tekintette nem probalkozik:/


Kicsit ideges is voltam meg megijedtem es ezert nem akartam.. Raadasul apa is ott volt a tavolban azt hiszem..😂 Legkozelebb hagyni fogom

2016. máj. 7. 21:34
 8/35 anonim ***** válasza:

#6: De,tehetsz róla,hogy 3 fiú is akar valamit, mert 3-mal ismerkedsz egyszerre, ami minden,csak nem tisztességes.

Megérdemelnéd, ha mindegyik választana helyetted egy másikat.:)

2016. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Mi rossz van abban ha beulunk valahova es par orat beszelgetunk?

Mert ha mindegyik fiuval mar csokoloztam volna meg elmentem volna hozzajuk akkor igazad lenne de igy nincs..


Amugy meg minden fiatal ismerkedik hiszen igy alakulnak ki a baratsagok.

2016. máj. 7. 22:55
 10/35 anonim ***** válasza:
#9: Csak az a helyzet,hogy te nem barátságból ismerkedsz...Ne hárítsd a felelőssséged, itt te vagy a hibás.
2016. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!