Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szoktatok itt kapcsolatokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok itt kapcsolatokat (akár csak barátit) keresni?

Figyelt kérdés

Én még nem találkoztam itt olyannal, akivel beszéltem és még most is tartanánk a kapcsolatot. Ellenpéldákat várok.:)

Nektek van efajta élményetek?

L



2016. máj. 8. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
itt ismertem meg az exem. 5 hónapig voltunk együtt :P Most már nem nagyon beszélünk, de megesik hogy találkozunk bulikon.
2016. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem már jött innen össze pár lány, meg egy-két barát.
2016. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már szereztem itt barátokat :) Nyugodtan beszélgess :)
2016. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szoktam, és találtam már nem is egyet.
2016. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Célzottan nem keresek. Ha valaki ír, akkor válaszolok rendesen, magamat adva, aztán ha elhúzódik a beszélgetés, akkor folytatjuk, ha nem, akkor nem. A leghosszabb fél évig tartott, alig volt nap, mikor ne beszéltünk volna. Aztán sajnos abbamaradt, ami többnyire nekem köszönhető...:/
2016. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Több kedves barátot/ismerőst innen ismertem meg, vannak páran, akikkel a mai napig tartjuk a kapcsolatot. Egy valakivel komolyabbá is vált a viszony, csak a vége lett más.
2016. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát én kapcsolatot nem tudnék kiakakítani jelenleg, viszont barátkozni nagyon szeretek. Csak egy baj van hogy a fiúk akik itt vannak különösen szinte csak párkapcsolat keresés céljából írnak az emberre vagy egy gyors kör lezavarása érdekében . És ha bár szimpi elég nehéz úgy, hogy minden szavamat félre érti. A lányok valahogy nem kommunikatívak velem. Pedig jófej vagyok. 😉 és lett már itt barátság, de ő is többet akart a végére 😞

22/l

2016. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Keresni nem kerestem soha, de több jó és tartós beszélgető partnerrel hozott össze a sors, nem tudom mennyire nevezhetjük egymást barátnak, van akivel egészen olyannak titulálnám a dolgot, tekintve hogy lassan egy éve beszélgetünk:D
2016. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van innen egy ismerősöm, akivel facebookon beszélgetünk már több mint egy éve. Napi szinten, nagyon jóban vagyunk. :)Azt mondta szégyen vagy nem szégyen én vagyok a legjobb barátnője. :D
2016. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én még soha, de párkapcsolatra nem használnám, barátokat viszont szeretnék itt szerezni :D
2016. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!