Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz lenne busszal elmenni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne busszal elmenni egy lánnyal első randira?

Figyelt kérdés
Az egyik évfolyamtársamat szeretném elvinni randira, csak ugye busszal kellene elmenni (nincs semmi sem szinte ott ahol élünk. 1 fagyizó, semmi luxus). Természetesen én fizetném a buszt, és minden egyebet -saját megspórolt pénzemből-. Mindketten 15 évesek vagyunk.

2016. jún. 23. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csinálod az az 1 fagyizó is elég . :D Kis séta helyett nagy séta . :D Egyébként mért lenne gáz? Ha jól meg van szervezve a buszozás ,akkor nincs probléma.
2016. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:
100%
15 évesen miért lenne gáz? Mondjuk később se.
2016. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mármint nem a buszozás a terv, hanem az hogy busszal viszem el valahova :D
2016. jún. 23. 23:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) 15/l vagyok és a kérdésedre válaszolva..

Gáznak nem gáz,de válthat ki ciki vagy kínos csendet ahogy csak ültök és zörög a busz.. Abban az esetben ha mindig van közös témátok,menjetek nyugodtan busszal,de ha annyira nem ismeritek egymást,inkább válaszd a fagyizót;)

2016. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Buszoztam csajjal mármint így tervbe iktattuk hogy ketten megyünk és sosem volt kínos vagy ciki a szitu...igaz nem randi volt csak hülyéskedés de a lényeg hogy elvoltunk... Majd mondj neki ellenőrös vicceket ezzel buszon tuti nem sülsz be, sok sikert HAJRÁ TIGRIS
2016. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:
5.: Kivéve ha a kaller pont a háta mögött van.. Vagy ha van egy akkora troll a buszon mint én és beküldi, hogy jegyeket bérleteket kisfiam. :D A szr is vigyázzba állna benne.. :P
2016. jún. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hatos válaszoló te nagyon bolond vagy XD
2016. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!


Nem ciki ez. Ez csak a divatcsajok körében ciki max, de ők úgyis egy pénzes idősebb srácot keresnek akinek van kocsija is.

2016. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miert lenne az? Egyaltalan nem az. Gondolom videken laksz.
2016. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!