Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek baj, ha bejönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha bejönnek a 16-17 éves lányok is? 24/F

Figyelt kérdés

2016. jún. 27. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem baj, mert ha bejönnek, ki is mennek.
2016. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen. Mások az igényeid, mint egy 17 éves lánynak, és arról ne is beszéljünk, hogy valószínűleg az időbeosztásotok is más. Ha komoly kapcsolatot szeretnél egy ilyen korú lánytól, akkor felejtsd el. 17/l
2016. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ellenkezőleg. Csak akkor nem baj, ha komolyan is gondolod és nem egy estét látsz bennük.
2016. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem probléma. Én 17 vagyok, a párom pedig 23. Lassan már egy éve hogy együtt vagyunk és nincsenek korkülönbségből adódó problémák. Nyilván vannak nézeteltérések, de azok úgy gondolom mindenhol előfordulnak. Őszintén szólva nem is nagyon akarnék a korosztályomból fiút magamnak. Kicsit sem tudnék azonosulni a mai fiúkkal. Persze vannak kivételek akik teljesen normálisak és komoly kapcsolatot szeretnének, de sajnos nem ők alkotják a többséget.
2016. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy baj. Miert lenne baj? Legtobb 17 eves lany 24-nek nez ki. Komolyan. Teljesen normalis, hiszen ferfi vagy.
2016. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Velem is ez van, csak én 23 vagyok és egy 15 éves lány jön be :)
2016. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pár éve se mentem 16 alá sosem, 15 éves koromban volt utoljára egykorú barátnőm. Az első meg valami vicceset akart írni csak hát az az igazság, hogy nem volt az :D
2016. jún. 27. 15:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Az nem baj,ha bejönnek. Arról nem tehetsz, 70 éves korodban is be fognak jönni.

A probléma ott kezdődnek, ha ilyen korosztállyal akarsz kapcsolatot kialakítani. Mert akkor nem lehetsz túl érett, az ilyen korú lányok többsége "Idősfétisben" szenved, ők se nevezhetőek érettnek. És az a tény,hogy az egyetlen közös nevező az éretlenség lenne, azzal nem büszkélkednék.

2016. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak annyit àllìtottam, hogy ők is bejönnek. 10-ből 1 ilyen korù làny vehető komolyan kapcsolat szempontjàbòl és ez kb. 5 perc alatt kitapasztalhatò, hogy ki mennyire komoly. Sajnos az a tapasztalatom, hogy 21-22 éves lànyokra is kezd ez jellemzővé válni.
2016. jún. 27. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Nos,ebben sajnos igazad van..
2016. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!