Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » SEGÍTSETEK! Szerintetek sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK! Szerintetek sok az a ket év? 16/L 14/F

Figyelt kérdés
A hétvégén megismertem egy 14 eves srácot akivel egesz jol ki jövünk. Bár nem vagyunk egyformák jol el tudunk beszelgetni meg minden. Egy probléma van, 16 eves vagyok. Tudom, hogy csak 2 év, de ebben a korban sokat számít. Kedvelem a srácot de felek egyben... Nem tudom mit tegyek. Szerintetek megéri azért megpróbálni? (Nem azonnal kapcsolatra gondolok, hanem először randi meg ilyesmi..) 14/Fiu es en 16/L

2016. jún. 27. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
A srác örülni fog, hogy idősebb csaja lehet :3
2016. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De en nem azért akarok a barátnője lenni, hogy menőzzön a haveroknak
2016. jún. 27. 16:42
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Két év az semmi.
2016. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Két év az tényleg semmi. Ugyanaz az elvárás, viselkedés, felfogás 14 évese, mint 16 évesen.
2016. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem sok. De ezt neked kell érezned. :)
2016. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
A 2 év nem sok. De gáz ha a csaj idősebb. Gondolj bele ha pl. 2 év múlva együtt lesztek a csávó lesz 16 te meg már egy 18 éves felnőtt nő. De egy próbát megér.
2016. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Tudományos nézetből sok. A statisztikák azt mutatják, hogy egy 16 éves lány testileg és lelkileg is feljettebb egy 16 éves fiúnál, egy 14 évesről pedig ne is beszéljünk.

Azonban vannak kivételek, vannak gyerekes 16 éves lányok, koraérett 14 éves fiúk. Nektek kell eldöntenetek, hogy milyen szituációban vagytok, hogy viszonyultok ehhez a korkülönbséghez.

Mi csak nyers nemet vagy egy semmit sem érő biztató igent tudunk mondani. A dolog rajtatok ál 100%ban. Bárhogy is döntötök ne engedjétek, hogy más befolyásolja az elhatározásotokat.

2016. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%

"Tudom, hogy csak 2 év, de ebben a korban sokat számít. "

Maga a 2 év nem sok, kivéve ha a lány idősebb. A lányok korábban érnek alapból, és emellé te még idősebb is vagy.


ENnyi ismeretség után minek kell egyáltalán rögtön a kapcsolaton gondolkodni? Nem értem a női nemet, soha nem is fogom......

2016. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Drága Utolsó kommentelő! Ha egy kicsit figyelmesebben elolvastad volna a kérdést, láttad volna, hogy a végén oda írtam hogy: "(Nem azonnal kapcsolatra gondolok, hanem először randi meg ilyesmi..)" Legközelebb kérlek legyél figyelmesebb :)
2016. jún. 27. 17:11
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

A 8-as nem én vagyok :3.. De ugyan annyi a %-a :O..

Amúgy szerintem csak rajtatok múlik az egész :3

2016. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!