Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak el egy fiút randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak el egy fiút randizni?

Figyelt kérdés

Mit mondjak neki, hogyan mondjam/írjam. Hova hívjam el? Tudnátok tippeket adni?

Egyidősek vagyunk.

16L



2016. jún. 27. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Sehogy. Próbálj szemezgetni vele, szépen mosolyogni rá, ha tetszel neki, majdcsak elhív, ha nem hát nem. Tudod az eléggé megsérti egy fiú egóját ha őt hívják el randira. Tapasztalat :)

31/F

2016. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 October15 ***** válasza:
74%

Ez a kérdés annyira egyszerű, hogy még Tohka-chan is tud rá válaszolni. Jegyzetelni ér! :D


https://www.youtube.com/watch?v=ufy9meWXoXw


Sry ez nagyon magas labda volt.:P

2016. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 October15 ***** válasza:
88%
1.: Ha neked 31 évesen megsérti az egodat, hogy elhívnak randira.. :D Vagy te hívtál el egy tinifiút randira? Mert nem m1. Kéretik nem következtetéseket levonni a saját jellemedből.
2016. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ,ha egy csaj el mer hívni. Ez nem azt jelenti ,hogy én nem merem. Ha a lány hamarabb érez valamit ,akkor pozitívum lehet ,legalábbis szerintem. 17F
2016. jún. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Nyugodtan hívd el (a hogyanban sajnos nem tudok segíteni). Ha nem tetszik neki az, hogy lány kezdeményez, nem szabad foglalkozni vele. Nem akarunk olyan pasit aki fél az erős nőktől.

Hajrá:)

2016. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem tudom milyen komoly a viszonyotok, de szerintem neki kéne inkább téged hívni. Amúgy a stílus igazából mindegy (legalább is nekem fiúként az lenne) csak ne legyél olyan komoly hanem csak "lógjatok egyet kettesben" és ne puccos étterembe menjetek :D. Kávézó esetleg vagy valami séta vagy strand. És ha lehet személyesen. ne úgy fogd fel hogy ez lesz életed legnagyobb beszéde, mert ha kedvel téged akkor tuti elmegy. Szóval röviden szerintem ne görcsölj rá. 17F
2016. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Sehogy.

Elég szánalmas húzás egy lánytól, ha ő fut a fiú után..:)

2016. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne mondjátok már neki, hogy ne hívja el a fiút. Inkább ne randizzon? Jaj ne már. Az elhívom és futok utána között pedig óriási különbség van.
2016. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

October

Természetesen nem most volt az már...:)

2016. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%

Ja igen, akkor inkább ne randizzon.

Nem áll meg az élet akkor sem.

Nem a lánynak kell kezdeményezni meg nyálat csorgatni.

2016. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!