Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Normalis hogy r*binek erzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy r*binek erzem magamat?

Figyelt kérdés

Szoval van egy nagyon helyes, kb 180 magas szoke, kekszemu srac aki randira hivott. Megkerdeztem a baratnoimet ismeri e valaki, aztan kiderult hogy egy drogos aki a fel varossal lefekudt mar.

Valamiert megis talalkoztam vele...

Elmentem es talalkoztam vele, csak elfelejtettem leirni ide. Szoval a lenyeg, hogy viszonylag normalisan ment minden. Kb ot perc beszelgetes utan lesmarolt, meg elkezdett tapizni, de itt megallt. Tok jol elbeszelgettunk. Mondjuk az zavart, hogy amig tartott ez az egesz randi elszivott kb 7-8 szal cigit, pedig kb ket ora volt az egesz. Ugy valtunk el, hogy majd meg talalkozunk meg facen beszelunk. Ez igy ment tobb heten at, minden heten talalkoztam vele. Ezek utan elhivott magahoz, en meg olyan hulye voltam, hogy mentem. Idokozben nagyon beleestem ebbe a sracba, es nem tudott zavarni hogy mar a bugyimban van a keze, aztan hogy vetkoztet le. Ezek utan jott aminek jonnie kellett... Teljesen rib*nek erzem magam. O volt nekem az elso, es azt erzem nem vele kellett volna, hiszem vegulis csak ezt akarta tolem. Nagyon fajt, de o nem lassitott hiaba kertem, hiaba sikitottam. Es ez ment egy oran keresztul. En szenvedtem, de ot nem erdekelte egyaltalan. Ezek utan nagyon gyorsan leleptem tole, sirva. O csak mosolygott es kiengedett az ajton. Eletem hibaja volt ez az egesz. Alig hittem el, hogy egy ilyen helyes sracnak pont en kellek. Nem kellett volna... Undorito belegondolni, hogy annyi lany utan velem is megcsinalta ezt, elhitette velem hogy szamitok es hogy o mar nem olyan. Ki tudja, a fel varos utan talan mar AIDS-es is volt... Azota nem tudok tukorbe nezni, utalom magamat.



2016. júl. 3. 23:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Gumit használtatok legalább ?
2016. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen, az azert volt nala.
2016. júl. 3. 23:48
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
normalis mivel az vagy :) és naiv is és buta is :)
2016. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem vette figyelembe,hogy mar sikitasz a fajdalomtol,es a keresedre sem allt le,akkor ez bizony nemi eroszaknak minosul... Fordulj a rendorseghez.
2016. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy ?
2016. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
49%

"Elmentem es talalkoztam vele, csak elfelejtettem leirni ide."

ezt hogy érted?


hány éves vagy?

2016. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos igen, de legalabb beismered. Ez a jobbik eset, mikor tudod hogy hibaztal.
2016. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
17
2016. júl. 3. 23:53
 9/32 A kérdező kommentje:
Ugy, hogy meg akartam kerdezni hogy merjek e meg vele talalkozni. Meg is irtama kerdest, de elment a net es utana elfelejtettem kirakni...
2016. júl. 3. 23:54
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem 14 vagy. Hát ne haragudj de 17 éves létedre ilyenbe belemenni... Valószínű , hogy ezen egy hamar nem fogod túltenni magad. De talán majd az idő megoldja.
2016. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!