Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Azt kérdezte egy srac hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kérdezte egy srac hogy mit gondolok róla. Egyszeruen tokeletes de annyi jut eszembe hogy cukii es kedvees mit mondjak még? Nem szeretnem megserteni ha keveset mondok. Ugyhogy fiúk minek orulnetek? Es lányok ti mit mondanátok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki pont az ideálod.:) Lehet neki is bejössz.
2016. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Mond neki azt, hogy tökéletes
2016. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami aranyos szokás? Nem ismerem így nem tudom, de csak van benne valami egyedi.
2016. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő kérdezte, hogy mit gondolsz róla, az már nagyon gyanús :D Én biztosan jelnek venném ;) "Egyszerűen tökéletes" gondolom, nem egy egyszerű barátod kérdezte ezt. Én lány vagyok, és semmiképpen sem kezdenék neki saját magáról áradozni, hanem inkább ahogy te is, olyanokra gondolnék, hogy kedves, aranyos, esetleg okos, (ha már az) jófej, amikkel nem lehet mellényúlni. De utána mindenképpen visszakérdeznék, hogy ő mit rólam, mert az nem úgy megy ám, hogy én elmondom, ő meg nem. Legyen a dolog kölcsönös.
2016. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!