Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívtak vakrandira.13L....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtak vakrandira.13L. (Többi lent)?

Figyelt kérdés

Egy számítógépes játékban talaltunk egymásra, ő 15 éves én 13...aztán megkerestük egymást facebookon (nekem csomó képem van magamról fent neki megy 1 darab és az is 4 éve készült) és 2 hónapja mindennap chatelünk. Tegnap este megkérdezte, hogy taliznék e vele. (Már voltam randin...csak nem "vakon")

Az a baj, hogy 45 km távolság van a lakhelyeink között...mivel engem nem engednek el egyedül Budapestre vonattal (mert ő ott lakik) ezért azt mondta, hogy akkor ő jön ide.

A szüleim valószínüleg nem engednének el... Szóval vagy azt mondom neki, hogy nem megyek, mert nem engednek vagy titokban elmegyek. De rendes, mert azt mondta hogy ha félek akkor nyugodtan jöjjön velem a barátnőm...

Szóval, ti mit gondoltok?

13L



2016. júl. 17. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
És melyikőtök a vak közületek??
2016. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 October15 ***** válasza:
79%

Ha félsz menjen veled a barátnőd?:D Worst supp eune..

13 évesen még doszta korai kiszökdösni meg úgy általában pasizni is.. meg mondjuk az sem tiszta, hogy mit is akartok ti egymástól mert jó esetben nem ugyanazt akarod 13 évesen mint ő 15 évesen..:D

2016. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ahhoz már túl jól ismerem.... nem baszni akar
2016. júl. 17. 12:41
 4/17 October15 ***** válasza:
66%

Nem azt mondtam, hogy most akar megbszni.. :D

De pls 15 éves és fiú... bszni akar... a nem túl távoli jövőben. :D

2016. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Jó mocskos a szád 13éves kislány létedre.A szüleidnek meg teljesen igazuk lesz ha nem engednek el maradj csak otthon játszogass a játékoddal ott randizgassatok!;D felesleg 13évesen ezekkel foglalkozni vagy majd jól megbánod.Mellesleg a srác részéről is furcsa hogy 15évesen van pénze utazgatni mondjuk az oké kér az anyjától vagy max elmegy dolgozni de a szülei csak úgy elengedik ilyen meszire egyedül egy tök vadidegen lányhoz
2016. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
a legszebb barátnődet vidd szerintem:D
2016. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
ez már eleve gáz, h nincs fent képe, az ilyenekkel nem állnék szóba. -nem fair dolog, ha nekem van, neki meg ne legyen...
2016. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Oke, koszonom a valaszokat...
2016. júl. 17. 13:35
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

De naiv vagy bazzeg -.-"! Normálisnak érzed magad? És mi van ha valami nőket erőszakoló szatír. Ráadásul titokban, hogy még azt se tudják a szüleid hol vagy, merre mentél, ha tegyük fel bajba kerülsz?!?!


Olvass utána a neten, hogy naponta hány gyerek tűnik el

2016. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 October15 ***** válasza:
64%
9.: Legalább életében egyszer jó sok likeot fog kapni egy képe! Az más kérdés, hogy piros betűkkel alá lesz írva, hogy "ELTŰNT!".. ne vesszünk el a részletekben.
2016. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!