Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy találkozzak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Már írtam korábban egy kérdést ami arról szólt hogy hogy érjem el hogy megint felfigyeljen rám, megtudjam tetszek e a srácnak.

Sokat beszélgettem vele figyeltem a testbeszédét és elég egyértelműen látszik hogy tetszem neki.

Így júniusban osztály kiránduláson jól alakultak a dolgok néha úgy nézett rám... Csak a szemembe és mintha senki más nem lenne ott. Aztán iskolában is sokszor megérontett ha csókjelenet volt egy filmben, mindig hátrafordult hozzám.

De mióta tart a szünet nem ír, nem hív el. Igaz sehol nem látok képeket más lányokkal, de akkor is félek hogyha nem látom, akkor biztosan nem szeret.


Szóval, szeretném látni, szeretnék találkozni vele. De nem hív el randira. Arra még nem is vagyok kész, hogy kettesben legyünk, de....

Gondolkodtam azon hogy a folyó mellett van a móló haverokkal szokás oda kilyárni. Oda szervezni egy osztályos valamit, ahol láthatom és beszélhetek vele. Persze az én rózsaszín világomban az is benne van ,hogy belelök a vízbe, utánam ugrik és csak csikiz, majd kihúz a vízből és ott felvehetem a pulcsiját, mert ugye átázik a ruhám. De ez gondolom nem történik meg. :)

De nekem nagyonagyonagyon hiányzik.

Mit írjak neki? Mert ha ráírnék nem tudom mit írjak...


2016. júl. 23. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd el te bakker, nem olyan komplikált ez. Más kérdés, hogy mmiért jó neked egy ennyire töketlen fiú, de te tudod.
2016. júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó igen, igazad van de hozzá tartoziak a történethez hogy az elmúlt 4-5 évben töbször is elhívott csak akkor még nem szerettem.

Egyszerűen nekem nem megy elhívni egy fiút,mert van ez a hülye maximalista természetem, és nem bírok vedzíteni, nem tudom elviselni ha nemet mondanak. :/ De azért köszi a választ, áttudtam gondolni. :)

2016. júl. 23. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:

"Hallod, megy a moziban xy, lesz egy jó program itt emg itt, van kedved elmenni?"

Ennyi. Túlreagálod.

2016. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tényleg csak ennyi?

De soha nem is beszélünk, nem lesz túl egyértelmű? Vagy végülis nem baj az, ha tudja...

De akkor csak úgy írjam meg osztkész'?

2016. júl. 23. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekled, legalább megtudod, szerintem ez a köztes állapot szar, ahogy van, csak kínlódás.
2016. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sophia Ajutthaja válasza:

Lazaság.

Természetesség.

Ő is emberből van.

Hidd el a legtöbb fiú ugyanúgy görcsöl, mint Te.

Egyáltalán nem gáz, ha megszólítod, és mondasz neki pár keresetlen szót.

Csak elkezdeni nehéz, utána megy minden, mint a karikacsapás. A válaszaiból úgy is tudni fogod (mert ez az ember tudja-érzi), hogy érdekled-e, vagy érdekli-e az amit mondasz.

Olyan kérdést tegyél fel, amire "nem" vagy "igen" a válasz, hanem egy egész értelmes mondat, ami után Te ismét feltehetsz egy kérdést. De a kérdő mondat ne 3-4 szóból álljon.

Az, hogy ilyenenket élsz át, és rágondolsz, és fantáziálsz, az nagyon-nagyon-nagyon normális. Ne ijedj meg. :)

2016. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, megdogadom a tanácsod!! :DDD
2016. aug. 13. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!