Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben mit illik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit illik pontosan? (több lent)

Figyelt kérdés

A történet a következő: Van egy nagyon kedves lány a városomban akit egyáltalán nem ismerek. Facebookon szemmel tartom egy ideje(2 és fél hónapja), hogy minél többet megtudjak róla de elég titokzatos. 53 napja láttuk egymást egy nyilvános eseményen de nem volt bátorságom odamenni bemutatkozni(én hülye). Másnap ráírtam facebook-on azzal az ürüggyel, hogy "láttam a résztvevők közt csak nem szerettem volna zavarni így a face-n keresem" természetesen erre nem válaszolt(nem is tudom mit gondoltam[én sem válaszolnék az ilyennek]). Azóta eltelt egy kis idő és találkoztunk múlt héten a munkahelyén (kasszás). Azt hittem nem ismert fel mert amit képet látott rólam (facebook) az egy nagyon sötét kép, viszont amikor odaléptem a kasszához egyértelmű volt számomra a testbeszédéből, tekintetéből és szokatlan "volt még valami?" megjegyzéséből.


Ennek ismeretében rátérnék a lényegre.

Az volna a szándékom, hogy a héten megvárom a parkolóban, leszólítom és bemutatkozom ezután pedig elnézést kérek a facebook-os butaságom miatt majd személyesen hozom föl neki azt, hogy szeretnék vele megismerkedni.


A következő volna ezzel az én problémám: én egy 22 éves "féfi" volnék és a lány még csak 19, engem ez nem zavarna de nemtudom, hogy ő erről, hogy vélekedne(nincs megadva a születési dátumom, face-n).


A tényleges kérdésem az imént említett tények fényében: Hogyan mutatkozzam be neki? Ez alatt azt értem, hogy megemlítsem neki az életkorom a találkozáskor vagy nem fontos, előhozzam neki a szerencsétlen üzenetem vagy ne(szeretnék miatta elnézést kérni), esetleg figyelembe vegyek még valami plusz tényezőt?


Sajnálom a rengeteg szöveget viszont úgy gondoltam így egyértelműbbé válhat a helyzetem számotokra, remélem lesztek páran akik veszitek a fáradtságot és egy picit megpróbáljátok az én szemszögemből nézni az eseményeket(előre is köszönöm). Még megemlíteném, hogy a szándékaim nemesek és bármit is mond elfogadom csak még soha nem éreztem senki iránt ennyire intenzíven.


2016. júl. 25. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagy, nos légy férfi!!!

Igenis menj oda hozzá, szólítsd le, beszélgess vele, ne erőlködj!

És hagyd az életkorodat, gondolj bele az ellenkező esetbe: egy csaj odmegy hozzád: szia 19 éves vagyok járunk?

... elég bénán hangzik nem?

Kedveltesd meg vele magad!

Esetleg adj neki egy tábla csokit (milka, vagy ilyen „kis apróság” címszó alatt valami figyelmes dolgot.) És kérj elnézést a csokival.

Szerintem onnan nyílt az út legalább egy beszélgetésre.

Pofán nem fog vágni, mindenképp próbáld meg mostmár!

Igazán figyelmes lehetsz ha így „követed”.

Hajrá! :)

2016. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm szépen a hasznos válaszod és a csoki tényleg egy remek ötlet, elvégre kompenzálnom kéne a hibámat. Berakok szerintem akkor egy hűtőtáskát a kocsiba, hogy ne olvadjon szét. Megfogadom a tanácsod :)
2016. júl. 25. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért elnézést kérhetsz tőle.... igen, a csoki jó ötlet. Am ha nem kérdezi, nem kell mondanod bemutatkozáskor a korod... de ez az én véleményem :D

Ja és 3 év nem sok. Különben tuti nincs barátja?

Sok sikert ;)

15/L

2016. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen második, elnézést kérek plussz a csoki. A koromat nem említem meg, beláttam, hogy hülyeség volna. Akkor szakítottak a barátjával amióta "követem". Most, hogy randizik-e valakivel vagy jár arról nincs információm(remélem nem) de ha így volna én nem keresem a bajt, amúgy is egy elég nyugodt természetű ember vagyok.


Köszönöm a jókívánságot, holnap megpróbálom megvárni.

2016. júl. 27. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!