Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek milyen fiuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen fiuk tetszenek?

Figyelt kérdés
Most kerültem kilencedikbe és van egy lány aki tetszik de egyelőre még nem beszéltünk, milyen oldalamat mutassam neki hogy szóba álljon velem? vagy próbáljak meg jeleket küldeni neki?
2016. szept. 2. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
menj oda és beszélgess vele :) idősebb vagy évfolyamtárs? nekem mindegy de a lányokban van ilyen kor meg magasság dolog :D (nem mindben de azért 80%) tudsz róla valamit? úgy könnyebb lenne
2016. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
évfolyamtárs, de semmit nem tudok róla az is lehet hogy van barátja mert folyton egy fiuval mászkál de soha nem fogják egymás kezét se semmi csak együtt lógnak, szóval nem tom :/
2016. szept. 2. 14:41
 3/4 A kérdező kommentje:
ja meg egyidősek lehetünk, magasságra én vagyok a magasabb
2016. szept. 2. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Azzal már rögtön elbukod a próbát, ha nem önmagadat adod. Persze amikor ismerkedsz, akkor csak a jó oldaladat mutasd, de azt ami tényleg te vagy. Ne próbálj milliárdos lenni, ha nem vagy az.(enyhe túlzás csak:D) Ne próbálj világsztár lenni, ha nem vagy az. Ehelyett ha egy mókás, kellemes figura vagy, akkor mutasd meg neki azt, amúgy biztos örömmel szerez ő is ismerősöket az új suliban.
2016. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!