Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti erre hogy reagálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, elmentünk vacsoràzni, utána meg nálam töltöttük az éjszakát. Másnap reggel hazavittem kocsival, de útközben elkezdett matatni a kesztyűtartó körül, aztán mikor kinyitotta látta hogy van benne egy pisztoly. Utána gyorsan visszacsukta, terelte is a szót másra. Hazavittem,puszi aztán azóta semmi. Bár nem is gondoltam hosszabb távra őt. De ti egy ilyen szitura hogy reagálnátok a lány helyében?
2016. szept. 5. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Huha, regenyt irsz?
2016. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Zsaru vagy? Mert akkor megnyugodtam. Ellenkezo esetben magam alá sz@arok
2016. szept. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 striga ***** válasza:
100%
Hát beijednék tutira, de attól függ miért van nálad pisztoly.
2016. szept. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, hogy ez mit keres itt?

Igazi?

Minek kell?


A medvegázspré sokkal hatásosabb!


Ez tök retró!

2016. szept. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is megkérdezném, hogy miért van nálad, de ha ki akartál volna csinálni azt előző este megtehetted volna, tehát nem nagyon akadnék ki.
2016. szept. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

És ezt a tini párkapcsolatokban?


Tehát tininek vallod magad, tizenévesnek.


Minek egy tizenévesnek lőfegyver?

2016. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kár hogy reggel olvasom, jó estimese lett volna:D Azt nem tudom miért nem úgy írtad hogy fiktív, így senki se hiszi el kb:D Na de mindegy a lány helyében gondolom nem kerestelek volna, bár ki tudja elég felelőtlen és megbocsátó vagyok ha szerelmes vagyok.
2016. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21 tol lehet fegyverire letenni en is lefogom tenni es nekem is lesz lanyok az semmit nem jelent ha talaltok. Puszta onvedelem.
2016. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Önvédelemnek lőfegyver? Beszól neked valaki az utcán, előrántod, és szarrá lövöd, vagy hogy képzelted ezt el? Azt meg nem hinném, hogy majd a saját otthonodat kell fegyverrel védened.


Az meg, hogy hány éves kortól engedélyezett a fegyverviselés, nem hinném, hogy mérvadó lenne, mert nem tartom elképzelhetetlennek, hogy fiatalabb kezébe kerüljön esetlegesen egy otthon tartott fegyver.

2016. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Ki vettem volna, majd rád fogva megkérdeztem volna hogy mit keres ez itt.
2016. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!