Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm buliján megismertem egy lányt, a bulin igazából csak dumálgattunk semmi különös nem történt. A buli után viszont azt vettem észre, hogy baromi sokat gondolok rá, sőt egyre többet. Nem bírtam tovább ráírtam facebook-on. eleg sokat beszékgettünk, majd elhívtam kávézni igazából ott is csak dumálgattunk sétálgattunk.

Aztán kiderült, hogy idei évtől ugyanabba a suliba fog járni mint én.. és így napi szinten beszélünk stb..

Megint elhívtam most moziba.. kicsit parázok

A lényeg, hogy baromira nincs tapasztalatom ilyen téren. Nemtudom innentől hogyan tovább.. Tetszik a lány , mert igazából teljes mértékben az esetem, és tenyleg felszabadultnak érzem magam mellette.. nem akarom elrtontani. Viszont nemtudom, hogyan közeledjek meg jobban. Talalkozatunk de meddig? meg igazából suliba is elég ritkán beszélgetünk pedig azonos a baráti társaságunk csak sose adódik lehetőség..

Mit kéne tennem, hogy összejöjjön a dolog?



2016. szept. 15. 16:38
 1/3 anonim válasza:
Szia. Szerintem így jó uton haladsz. A lányok szeretik ha a fiú kezdeményez. Elhívja valahova stb. Viszont figyelj arra, hogy ne nyomulj, mert azt utáljuk(persze lány vagyok), próbálj meg rájönni, hogy ő is ugyanugy érez- e irántad? Próbálj beszélgetni vele s kicsit kérdezősködni, csak vigyázz ne ess tulzásokba :)
2016. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehez kerdes, nehez kerdes. Kacsintsal ra
2016. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar megvolt de kosz
2016. szept. 15. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!