Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok nekem vicces...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok nekem vicces történeteket amik veletek történt vagy mással egy fiúval/lanyokkal kapcsolatban amikor becinkeltétek őket vagy titeket?

Figyelt kérdés

Akár randi közben vagy amikor elhivtak titeket stb...

várom a történteket 😂😁😬🙈



2016. szept. 19. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2016. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat ez a kérdés nem neked szólt ugy gondolom

Ha magányos vagy akkor menj es keress barátokat es ne itt üsd el az időt hogy bunkó válaszokat írsz kérdések alá de ahogy gondolom ezzel a stílussal nem sok esélyed van senkinél kedves válaszoló legyen az illető fiú/lány. Gondolkozz el rajta

2016. szept. 19. 21:23
 3/3 anonim válasza:
14L Egyszer odajött hozzám az egyik osztálytársam mikor beszélgettem, kicsit elhívott arrébb persze jöttek utánunk a haverok, erre mondta hogy majd még 8.-ig elhív egy italra(7.-esek vagyunk) én még mondtam hogy majd max nem megyek el. Így nem olyan vicces de akkor szaladjunk.XD
2016. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!