Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönne egy ilyen felsőtest? Túl kevés, sok, vagy mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]


16F



2016. szept. 23. 23:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos.
2016. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Már megint visszatért 😒😒. Azt hiszed nem ismerlek fel?! Egoista gyerek.
2016. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az en izlesem szerint,pont tokeletes :) Hat vekonyabb semmi keppen ne legyel :D Es igen,a belso szamit leginkabb.

Oke,hogy kikered a velemenyunket,de ugy jo,ahogy te jol erzed magad:) ugyis lesz olyan lany,akinek ez tetszik:D ne akarj megfelelni,mert folosleges.

18/L

2016. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#10:


Köszi:)

Edzek mindenre, csak a hasam gyorsabban fejlődik mint mondjuk a karom. :D


#12:

Fogalmam sincs kivel keversz össze, ez az egyetlen ilyen jellegű kérdés amit kiírtam. Leírhatnád privátban mi a problémád velem, aki ismer az tudja hogy nem igaz az állításod.

#13: Köszönöm a segítséget. :)

2016. szept. 24. 20:26
 15/19 anonim ***** válasza:
Én személyszerint azt gondolom róla,hogy ez csak külsőség:) Egyébként én valamiért kicsit félek is azoktól a srácoktól akik nagyon ki vannak gyúrva,kövezzetek meg,de nekem az már sok. Ez pont elég. Viszont ahogy mondtam,ez csekély jelentőséggel bír,írnod kellett volna a személyiségedről inkább.
2016. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez a lanyoknak izmos?:D nincs is melled...nem tudom milyen magas vagy de 67 kilo lepkefing. Igaz meg csak 16 vagy. Van hasizmod mert olyan sovany vagy hogy kilatszik. Karodrol ne is beszeljunk. En 76 kilo vagyok es boven johetne ram izom, nemhogy rad...
2016. szept. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát gyúrj még sokat,jóformán semmi izom nincs rajtad,hasadon is csak 4 "kocka" van

Ez nagyon kevés

2016. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Atya úristen, ez izmos? :D Sok munka van benne biztosan, való világ nézés közben csinál 10 felülést és kész is van. :D Olyan vékony, hogy azért van kint a 4 kocka, de a legelkeserítőbb, hogy 18 éves "felnőtt" lányok is oda vannak ezért, pedig azt hittem nekik már férfi kell. Ja, és nem egy fotelszónok vagyok járok terembe, van viszonyítási alapom. Van még hova fejlődnöm, de nála fényévekkel izmosabb vagyok, bár ez nem is nehéz :D A karod nincs benne képben, de állítom egy kulcslyukon beférne. :D "csak irigy vagy" kommentek 3...2...1...
2016. nov. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon igazad van utolsó,semmi izom nincs a gyereken,szinte a szél is elfújja
2016. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!