Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti ehhez hogy viszonyuln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ehhez hogy viszonyulnátok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tetszik egy fiú, de én elég nyílt, őszínte, pörgős, szókimondó személyiség vagyok.

Amikor emegy mellettem egy helyes fiú az utcán, akkor is mondom neki, hogy milyen helyes, vagy adok neki valami egyértelmű jelet, pl. megfordulok és mosolygok rá. Igen, ez lehet kicsit sok, de a lényeg. Ezek a srácok csak ilyen 'helyes gyerekek' számomra, de ez a fiú tényleg tetszik, és régen jóban voltunk (de akkor még nagyon kicsik voltunk) Szerintetek lerohanásnak érezné, ha a buszon csak úgy lehuppannék mellé, és elkezdenék beszélgetni; vele, aztán szóba hoznám, hogy tetszik?

Vagy Ti az ilyenről mit gondoltok? Nem lenne gáz?

Néha már úgy érzem, hogy túl erős a személyiségem.



2016. szept. 30. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazából ez lenne a normális, hogy mindenki ilyen közvetlen, csaaaak hát a társadalmunk inkább a zárkózottságra, és titkolózásra épül.

Ha tetszel neki, akkor egyáltalán nem lenne lerohanás. Ha nem akkor meg valszeg ezt fogja használni mint kifogás.

Semmi baj nincs vele, nyugodtan csináld. 18/f

2016. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, attól függ hogy a srác személyisége milyen.

Például én introvertáltként egyszerűen nem tudnánk erre reagálni. Ott bámulnak ki a fejemből és mikor említést, sőt egyenesen kijelentené hogy tetszem neki én ott úgy ott olyan szinten zavarba jönnék, hogy megmukkanni nem mernék.

2016. okt. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk, tegyél meg mindent azért hogy boldog legyen az életed. :) Én speciel örülnék ha így lerohanna egy fiú. :D Csak az a lényeg hogy ne mosolyogj közben annyit meg ne nevetgélj, hanem komolynak tűnjél hogy komolyan is vegyen téged, de mégis lássa rajtad hogy örülsz ha a közelében vagy, legfeljebb azt mondja hogy te nem jössz be neki, de bízzunk a legjobbakban. :)
2016. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! :D
2016. okt. 1. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd válaszd ki a legszimpatikusabb megoldást! ^^ De sose hagyd hogy a félelmed visszahúzza az életedet. :)
2016. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyilván! :D
2016. okt. 1. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kifejezetten jó ötlet :)
2017. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!