Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, és megszeretném ismerni, mi legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ismerkedés, csajozás terén elég béna vagyok. Eddig 2-szer megpróbáltam, a 2. már egész jól haladt, de végül semmi se lett belőle. Van egy lány, aki tetszik de az első 2 teljesen elvette minden önbizalmam. Egyszer fogadásból kiszőkítettem a hajamat, és épp mentünk volna úszni... a lány persze akkor jött onnan, és le se vette rólam a szemét, míg elhaladtunk egymás mellett. Társaságban egész jól elvagyok, elég viccesnek tartanak... De mégse tudom mit csináljak. Normális válaszokat kérek, előre is köszönöm. 17/F
2016. okt. 1. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Találj közös témát a lánnyal, és mosolyogj a kiszemeltre :)
2016. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akinek van tippje, nyugodtan írja!
2016. okt. 1. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? Ha mondjuk suliból, próbálj többet a közelében lenni. Írj rá, kezdeményezz beszélgetést, csak olyan "barátkozás" jelleggel. Figyeld meg, hogy vajon neki is bejössz-e, ha szerencséd van, ő is nyitni fog feléd.
2016. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a suliból. 1 évfolyammal alattam van.
2016. okt. 2. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!