Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lány vagyok Győrben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok Győrben élek és nem tudom hogy hogyan/hol kell fiúkkal ismerkedni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval mindenki azt mondja hogy szép vagyok nagyon sok barátom van rengeteget fiút is ismerek de az összessel csak barátok vagyunk. Nemtudom hogy mit kéne csinálom, hogy fiúkkal találkozzak/ismerkedjek.Hívtak már modelkedni de nem vagyok elszálva magamtól csak nem értem min kéne változtatno? Tip? Pls ne zaklassatok üzenetben nem azért írtam ki a kérdésem puszika

2016. okt. 6. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ismerkedhetnél velem de úgyse akarsz és csak a közelében lakok 17/F
2016. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szépség és az ész szorzata állandó.
2016. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem írhatsz,ha gondolod nyitott vagyok az ismerkedésre és győri is vagyok :D persze megértem,ha nem itt akarsz ismerkedni

A kérdésedre válaszolva ha valaki tetszik vagy el tudod vele képzelni magadat akkor hívd el valahova,kezdeményezz Facebookon esetleg :D

Vagy próbálj meg buszon szemezgetni egy neked tetsző sráccal ezzel jelzed,hogy tetszik neked és nyugodtan leszólíthat amit meg is tesz,ha nem foglalt vagy elég bátor hozzá.

Nem ismerlek és a leírás alapján nem tudom min kéne változtatnod,de légy kezdeményezőbb ha úgy érzed nem vagy eléggé az.

2016. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedhetünk. :)
2016. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Menj el valami Rómeres buliba és hajrá! :D
2017. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neten esetleg vagy baráti tásaságodon keresztül :) Ha van kedved nekem is írhatsz 21F nem rég költöztem Győrbe és pont aktuális a téma .
2017. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!