Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el hogy legyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daviddd2 kérdése:

Hogyan érjem el hogy legyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában. Nagyon tetszi,az interneten sokat beszélünk.. Az iskolában le blokolok es nem merek vele beszélni. Vettem neki egy csokit atölelt es megpuszilt. Értelmes válaszokat várok!!
2016. okt. 21. 13:52
 1/7 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2016. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy megerőlteted magad vagy semmi nem lesz...

Hívd el valahova ha egyből igent mond akkor nyert ügyed van!

Ha leblokkolsz képzeld azt, hogy egy jo haverod es próbálj nyugodt maradni. Hajra! Sok sikert! Szurkolok!

2016. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy most nem kell neki fiu mert most szakitott akivel volt....
2016. okt. 21. 19:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor most hagyam a francba vagy varjak 2-3 hetet es utana probalkozzak megint?
2016. okt. 21. 22:32
 5/7 A kérdező kommentje:
De ezt ugy monda hogy nem kell neki fui mert most szakitott aki volt hogy ra se kerdeztem.
2016. okt. 22. 08:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Marmint ara ertem hogy nem kerdeztem ra hogy akar e lenni a bararnom vagy ilyesmi.
2016. okt. 22. 08:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak te tudod/érzed, hogy mit akarsz csinálni..a kereset tiszteletbeKENE tartani, de lehet az is, hogy úgy nem jössz be neki es nemakar megbántani. Egy próbát meg megér szerintem.
2016. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!