Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes Budapesten ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes Budapesten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az önbizalmammal nincs baj és az adottságaimmal sem, magas fiú vagyok, sokak szerint jóképű, a testalkatom átlagos, vagy talán egy kicsit vékony. A barátaim vagy párkapcsolatban vannak, vagy elutaztak külföldre. Szóval nem tudom ,egyedül így hova menjek, parkba? plázába? stb. Az a baj, hogy itt Budapesten mindenki rohan.
2016. okt. 25. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha így ezek mind igazak rád, akkor gyakorlatilag akárhol ahol lányok/nők vannak:D
2016. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha minden igaz amit leírtál magadról, elég bemenned este egy szórakozóhelyre inni egyetlen egy italt és garantáltan rád fog akadni valaki.
2016. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, én szívesen elmennék valahova, csak az a baj, hogy mindenki rohan, a telefont nyomkod, vagy zenét hallgat.
2016. okt. 25. 14:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyekre nem szeretek járni, nem egy éjszakás kalandokat keresek.
2016. okt. 25. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:
ajj hát magabiztos emberke vagy, menj oda a telefonos csajhoz, és szólítsd le.
2016. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha ezek így teljesen mind igazak, akkor nem tudom miért jön fel ennyi kifogás, és miért nem találtad még meg te a megoldást:/
2016. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hozzád csapódnék szívesen :D

Amúgy a Margitsziget jó lehet.

2016. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 +1,csapodnek enis :DD
2016. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Pont ugyanez a bajom nekem is. Mindenki ugyanazt a 2 ötletet adja: bulik és FB. Bulikra nem járok, nem is akarok. FB-on ismerkedés meg annyira személytelen ha még nem találkoztál az illetővel.
2016. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De kedves kérdező, ugye azt tudod, hogy a szórakozóhelyekre nem csak olyan lányok járnak ám, akik csak dugni akarnak az éjjel. Nagyon sok baráti társaság megy el iszogatni, kikapcsolódni, stb. ne kelljen már megmagyarázni, biztos érted te is. A többiek azért hozták fel a szórakozóhelyet legelsőnek mert ez a legevidensebb ismerkedés egy olyan ember számára, mint te, aki szemmel láthatóan nem dúzzad a magabiztosságtól. Gondolj csak bele, kiülsz a városban valahova egy padra, ott lenne bátorságod odamenni egy csajhoz és leszólítani? Szerintem nagyon sok férfiban nincs meg ez a kurázsi, sajnos bennem sem, irigylem azokat a srácokat akik meg tudják ezt tenni. Ellenben, ha elmész egy szórakozóhelyre, mindenki oldottabb hangulatban van, nem siet senki, és mindenki úgy megy el egy buliba, hogy nem fog semmi jónak az elrontója lenni, ha jön egy helyes pasi (mint állításod szerint te) akkor szívesen dumálok, flörtölök majd vele. Ráadásul a plusz az egészben, hogy szórakozóhelyen a lányok is felszabadultabbak (nem csak a ribik, hidd el) és akár még oda is mehetnek hozzád ismerkedni, az pedig megdob még egy kis egóval. Igazából kell ennél több ismerkedéshez?

Ja és azt még elfelejtettem, hogy szerintem semmi cikibb dolog nincs, mint a facebookon valakit random bejelölni ismerősnek és elkezdeni rá nyomulni. Halál gáz, a lányok szerint is.

2016. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!