Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Exbaráttal randizás - mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thuesday kérdése:

Exbaráttal randizás - mi legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt jártam egy sráccal, akivel nagyon édesen jöttünk össze és nagyon mélyen egymásba szerettünk. Abban az évben (2014-ben jártunk) szakított velem olyan másfél hónap után. Rengeteg kérdés bennem maradt válaszok nélkül, mély depi stb. Összejöttem egy sráccal utána, akivel egy év járás után szétmentünk viszont a hetekben az ex barátom rámírt, beszélgettünk de semmi különösebb, elhívott kávézni.

Aznap szépen fokozatosan puszilgatott meg simogatott, bókolt stb. majd a nap végén csókolóztunk. Saját meglepetésemre nem jöttek fel a régi érzelmeim a depis időszakból de nagyon éreztem. Azóta aligha beszélünk de én nagyon írnék... Nem akarok nyomulni sem, viszont ő vezette az egész 'randit'. Akkor mi legyen?


Előre is köszi mindent:) meg bocs a szöveg hosszúságáért



2016. nov. 3. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Újramelegítve már semmi nem olyan, mint volt. Ez is érdekes, hogy elhívott, puszilgat, meg csókolgat, aztán meg nem ír. Szerintem ennek sok értelme nincs.
2016. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ne várj rá, hogy írjon, lehet, hogy megerősítésre vár, hogy részedről is okés a dolog. most találj ki valamit te, (ha akarsz vele találkozni) valami közös program...stb... azért évek teltek el, lehet, hogy benőtt a fejetek lágya közben kicsit...
2016. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat egy mondatot elírtam:

,,Saját meglepetésemre nem jöttek fel a régi érzelmeim a depis időszakból de nagyon -élveztem-"


Köszönöm, de mivel lehetne reagálni? Kérdeztem tőle, hogy benne lenne-e abban ha a találkozások folytatódnának. Igennel válaszolt:3

2016. nov. 3. 21:13
 4/4 anonim válasza:
Te kérdezted, hogy találkoztok-e még. Szerintem ilyen esetben neked kellene előrukkolni valamivel.
2016. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!