Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem volt túlzás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem volt túlzás első randin a nyelves csók?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert számomra rossz volt, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2016. nov. 8. 20:07
 1/6 anonim válasza:
100%

Én fiúként túlásnak tartanám, hogy ilyet adjak egy lánynak.

Első találkozó alkalmával legfeljebb puszi, egy csók is inkább később, hogy ha komolyak a szándékaim.


Legfeljebb akkor adnék ilyet, hogy ha nem komoly kapcsolati szándékaim van hosszútávon, és nincsen veszteni valóm, de ha a másik fél partner ebben, akkor lehet még több is lesz belőle akár már aznap is.

Igaz én nem lennék képes első alkalommal ennyire közvetlen és laza lenni, hogy lesmároljak valakit, ha alapból csak ismerkedni találkoztam vele.


Persze ha egy lány kezdeményezné ezt, vagy a visszafogott közeledésemet ő hevesebben fogadja, akkor valószínűleg én is meglepődnék, igaz szerintem alkalmazkodnék az új szituációhoz :)

2016. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De túlzás volt, majd vissza fog ütni :) mármint az elsietett dolgok vissza ütnek. De teljesen mindegy mert van megoldás mindenre, csak egy kicsit lassítsatok.
2016. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
max egy sima puszi belefért még volna.*
2016. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerted már korábban is? Mert ha igen, szerintem beleférhet.
2016. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neten ismerkedtünk meg,szóval aznap láttam először személyesen.
2016. nov. 8. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha visszonoztak nem tulzas.😉
2016. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!