Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Második randihely Budán?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randihely Budán?

Figyelt kérdés
Második randira szeretnék elhívni egy lányt. Úgy gondoltam, mivel szeret sétálni felvinném a várba. Onnan gyönyörű a kilátás. Viszont, mivel vidéki vagyok nem igazán ismerek romantikus, hangulatos helyeket. A lány viszont Budapesten lakik, és nem szeretném evinni Szentendrére második alkalommal. Valami ötlet nincs, hogy a vár környékén van-e valamilyen hangulatos, nyugodt kávézó, ahova el tudnám vinni, és nyugodtan tudnék vele beszélgetni?

2016. nov. 9. 13:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg Margit-sziget?
2016. nov. 9. 14:02
 2/3 anonim ***** válasza:
A vár jó ötlet pl este, kivilágítva.Szép panoráma nyílik a pesti oldalra.Nappal meg például szerintem jó lehet a Margit-szigeten a japán kert.
2016. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegy hova viszed, de szerintem a legjobb helyek vidéken vannak. Javaslom hogy vidd el egy olyan helyre ahol nincs sok fényszennyezés, ráadásul újholdkor. Mivel ilyenkor látszanak legjobban a csillagok, és szinte elvesztek bennük csak azzal hogyha leülök, beszélgettek és közben csak fel néztek. Ha szerencséd van és annyira sötét éjszaka van akkor még a Tejutat is lehet szabad szemmel látni és ha még nem látta szabad szemmel és nem szarik minden természeti csodára akkor le lessz nyűgözve. És amúgy is szerintem ez jó elfoglaltság mivel nem nagyon látjátok egymás arcát és ez kicsit felszabadít szerintem. Amúgy annyi a lényeg hogy ne egy szokványos helyre vidd vagy ne egy szokványos randi legyen. Lehet kalandos, vagy nyugis, ha jól csinálod akkor jól fogja érezni magát ;)
2016. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!