Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fontos! Sportólni járok, és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Sportólni járok, és a másik csapat akik akkor végeznek, mikor mi még csak kint várakozunk, hogy bejussunk, ott van egy lány aki tetszik de nem tudom hogy szólitsam meg?

Figyelt kérdés

Csak úgy láttam meg eddig hogy mikor kijön a teremből, akkor már megy is átöltözni.

Hogy szólitsam meg?


Mert nem tudom, sztem picit fura lenne, hogy adott egy lány aki vegez edzesrol és megy a folyoson az oltozobe és hopp egy totál vadideg srac elougrik a semmibol es elkezd erdeklodni felole...

Ajj nagyon gáz vagyok tudom, de fogalmam sincs mit hogy tegyek..nem szeretnem elszurni.


Akinek van barmi hasznalhato otlete, hogy mikor hogyan szolitsam meg es hogy mivel, meg hogyan alitsam meg, az kerem irjon!


Koszonom ha elolvastad es bocsi a helyesirasert de telon igy gyors volt es menni kell aludni, holnap suli.



2016. nov. 23. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz? Tudsz valamit a lányról? Legalább a nevét? Ha nem, akkor nehéz helyzetben vagy, mivel gondolom máskor nem találkozol vele. Esetleg kérdezed meg tőle, hogy nincs-e kedve eljönni veled valahova egy kicsit beszélgetni. Kérd el a számát (illetve a nevét se árt tudni), és már fel is tudod keresni bármikor.
2016. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1# Küzdősportólok, ő is.

Sajnos nem tudom a nevét. :/

2016. nov. 24. 05:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Így kell leírni: Sportolni
2016. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2#


Diszgráfiás vagyok.

2016. nov. 24. 16:11
 5/6 anonim válasza:
Lerohanni semmiképp se rohand le, esetleg érkezz előbb,hátha ő is előbb végez és úgy nem csak futólag pillanthatod meg hanem meg is szólíthatod valahogy..ez most lehet hogy hülyén fog hangozni de kérdezd meg tőle pl. hogy mennyi az idő..aztán kérdezd meg tőle hogy milyen sportot űz,mert mindig szoktad itt látni..és így talán elkezdhettek beszélgetni,majd mutatkozz be neki kérdezd meg a nevét,de a lényeg az hogy bármennyire is nehéz ne legyél tőle betojva,lássa rajtad,hogy van önbizalmad,de ha elkezdetek beszélgetni a többi úgyis adja majd magát ne izgulj.
2016. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5#


Jól mondod, lerohanni semmikép se szeretném.

Örülök, hogy probalsz segitni, csak tenyleg nehez helyzetben vagyok, mert mikor kijon a terembol akkor edzo ruhaban vagy vagyis nincs oraja, és pontosan tudom mit sportol, mert az ő csapata akik elütünk vannak, csak egy sportot űznek, amit mindenki tud.


Nem tudom, hogy holnap este látni fogom ott a teremből kijönni de vmi ötlét még jöhetne :)

2016. nov. 24. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!