Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Fiúk ez nem nyomulós?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk ez nem nyomulós?

Figyelt kérdés

Tehát vagy egy lány az osztályba (9.) és szerintetek nem lenne nyomulós ha odamennék valamikor hozzá és ezt mondanám? (,,haver"-ok vagyunk. Tehát nincs köztünk semmi ellenszemv, szoktam vele beszélni... mondjuk egy kicsit ritkán de ezt lejebb láthatjátok az okát.)

-Szia! Szerintem egy kedves, szép lány vagy! Nincs kedved eljönni a hétvégén moziba vagy valahova?

Lehet, hogy fura ez a kérdés de általánosban elég @#*-& voltak az osztálytársak és 3-4 hónapig azt hallotad, hogy te (sokat beszélsz egy bizonyos lánnyal). stb... értitek. Ennek hatására nem tudok külömbséget tenni.... Meg hát az ottani lányok is... had ne mondjam azok is nagy dobra verték... :S Nem értelmes kommenteket ne pls, Köszi előre is! :)


14/F



2016. dec. 9. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nőlj fej, viselkedj felnőtt módjára ( bar közel sem vagy az,de lehet gyakorolni kezdeni) és ne erdekeljem mi zajlik körülötted. Ha más véleménye szerint élsz, igencsak keserves életed lesz. Tudom ezt most nem veszed komolyan, de majd 10ev múlva biztos eszedbe jut.

Ezt a szép lány szöveget én a randira tartogatnam. Csak szimplan hivd el valahova.

2016. dec. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké köszi...

Általában nem is érdekel ki mit mond... (4 kezdtünk egyszerre edzeni ők 1-2 éve abbahagyták én már 6 éve folyamatosan csinálom)

Csak bennem van az is, hogy mivel én már kaptam ilyet én el tudom viselni de nem szeretném ha a lányt cukkolnák vele :S

2016. dec. 10. 07:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább ezt mondanám: Szia! Az utóbbi időben nagyon megkedveltelek, mert egy csodálatos lány vagy. Nem lenne kedved eljönni velem moziba valamikor?
2016. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az osztalytarsadnak ne egybol ilyeneket mondj,hogy milyen szep es csodalatos. Ha nem jossz be neki,siman lehet,hogy ezen fognak nevetni kesobb a baratnokkel. Csak kerdezd meg egyszeruen,hogy raer-e a hetvegen,mert arra gondoltal,hogy beulhetnetek egy kavera. Ugyis latod majd a randin,hogy o ezt barati talalkozasnak,vagy kicsit tobbnek tartja.
2016. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mindenkinek ment a +!! :)
2016. dec. 10. 15:32
 6/6 anonim válasza:
Szerintem mindenfele módon oda kell menni egymáshoz és normálisan beszélgetni kell egymással és ha valamire tényleg tudják egymást csinálni a személyek akkor jó de az ne mozi, cinema, tv és filmek legyenek hanem minden más mert azok jobbak.
2016. dec. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!