Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek manapság hány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság hány éves kortol ajánlot jobban érdeklődni a másik nem iránt?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztolatot is szivesen olvasok azzal kapcsolatban, hogy milyen élményeitek voltak. Megéri, nem éri? Én mindig is úgy akartam, hogy csak egyetemen vágok neki, de ahogy tapasztalta addigra már elvolnák késve, legalábbis ezt sugalja a mai tini lét. Az álltalános iskolás szerelem abszolut hülyeség, de szerintem még sok esetben a gimis is, de hé, mindenkinek megvan a mag véleménye. Én most a tiétekre vagyok kiváncsi.

2016. dec. 10. 22:00
 1/9 anonim válasza:
100%
17 éves kortol szerintem ajánlatos.
2016. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
általános iskola az hülyeség persze akkor is tetszett egy lány de sokkal jobban érdekelt más dolog innen tudtam hogy nem éri meg... gimiben abszolút rendben van szerintem és semmi extra nincs benne bár jobb ott is 10-11 osztályban kezdeni akkor már van az emberben kellő komolyság és odaadás a másik iránt...nekem 9. es koromban (15 év) volt az első barátnőm és az én részemről minden rendben volt annyi hogy naiv voltam vele kapcsolatban de tiszta szívből szerettem ő ekkor 7-8 osztályos volt (nem emlékszem már hogy melyik) az ő részéről kezdődtek a problémák nem tudta mit akar többször is szakított majd jött vissza sírni én meg mint mondtam naiv voltam :D de amúgy nem hiszem hogy korhoz köthető az ilyen van aki hamarabb érik van aki később csak lennie kell egy önkritikának hogy ezt megítélje tehát ha 15 vagy és lelkileg nem vagy érett még akkor nem kell azért barátot/barátnőt szerezni mert mindenkinek van már...
2016. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én 16 voltam, amikor összejöttünk a párommal. Most 27 vagyok és 2 éve a felesége :)
2016. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor úgy gondolod hogy hiányzik belőled egy másik ember. És amikor van időd egy másik emberre.
2016. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Óvodás kortól legkésőbb. Ezt nem viccből mondom. Játék közben a legkönnyebb megismerni a másik nem gondolkodását és lelkivilágát, ami merőben különbözik a tiédtől. Ott kezdődnek a bajok, amikor felnőtt korban valaki férfiésszel akarja megérteni a nők lelkivilágát, vagy ha női megérzésekkel próbálja nyomon követni a férfi logikára épülő gondolkodását. Nem fog menni! Tapasztalni kell, és tanulni a másik nemet!
2016. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16
2016. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14 évesen tetszett először egy srác, nem lett belőle semmi, egy tökfilkó volt. :D

15 évesen lettem szerelmes, most vagyok 16 és még most is az vagyok.

De minek?

Viszonzatlan.

2016. dec. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miquelnek nagyon igaza van, nem egyszerre kell mindent akarni 20 évesen. Egyáltalán mit takar az, hogy "jobban érdeklődni a másik nem iránt"? Minden korosztálynak megvannak a maga fiú-lány kapcsolatai, és a maga szintjén mindnek van létjogosultsága. Az ovis homokozóbarátságoknak és a néhány napig tartó mindent elsöprő szerelmeknek amik abban teljesednek be hogy egymás mellett ültök ebédnél és kölcsönadja neked a kislapátot, az általános iskola túlromantizált álmodozásainak az "álompasiról" és felső tagozatban a suli mögött váltott béna csókoknak, a gimis kapcsolatoknak, a bulikban a kavarásoknak, a komolytalan kalandoknak, az első nagy szerelemnek és a nagy szakításnak ami követi, az egyetemen alakuló első tényleg felnőtt párkapcsolatoknak, mindnek az a lényege, hogy megtanuld a másik nemet. Persze, hülyeségnek tűnhet, mert lesz ami két hétig se tart és akkor is komolytalan, de mégis tapasztalat, amit felhasználhatsz az igazán fontos kapcsolatokban, és amelyek személyiséged részévé válnak. 18L
2016. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ez konkrétan nincs korhoz kötve. Ez a kifejezés ,hogy "érdeklődni" pedig elég erőltetetten hangzik. Nem szabad olyan görcsösen ragaszkodni hozzá, hogy legyen valaki. Egy idő után elkezded majd érezni, hogy valami hiányzik az életedből, jelen esetben egy másik fél.Utána majd jön valaki aki felkelti az érdeklődésed és nem csak tetszeni fog. :)
2016. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!