Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi időnek kell eltelnie...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek kell eltelnie míg bemutatjuk a fiút a szuleinknek? 18/l

Figyelt kérdés
Mondjuk összejövünk es utána mennyit kell várni?

2016. dec. 12. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor már úgy érzitek, hogy szerelmesek vagytok egymásba vagy nem tudom😏😂
2016. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az se baj ha már azelőtt ismerik, hogy járnátok.
2016. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1 hónapot legalább szerintem. viszont nagyon emberfüggő, milyen jellem apád, és milyen a fiúd. ezt csak te érezheted. esetleg mesélj róla édesanyádnak de szépítések és túlzások nélkül, mutass fotót a csávóról neki. szerintem anyukád megmondja a tutit, ha nem akkor is a reakcióiból eleget tudhatsz meg. ha netán nagyon jóban vagy anyukáddal akkor meg ezt a kérdés talán neki is felteheted.
2016. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Mi harom hetet vartunk , mivel telen jottunk ossze , es nagyon faztunk mindig a randikon .
2016. dec. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljesen mindegy, viszont édesapád ne felejtsd el tájékoztatni, hogy hazaviszel valakit, mert nem lesz kellemes vége. Én anno az elsőnél elfelejtettem szólni. 😂 21/L
2018. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!