Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam anyunak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam anyunak?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja beszélgetek egy fiúval, akit itt ismertem meg és szeretnénk találkozni (200 km-rel arrébb lakik) idősebb nálam 6 évvel. Nekem még nem volt párkapcsolatom, nem tudom, hogyan működik a dolog, mit és hogy kellene elmondanom anyunak. Szerintem el se engedne a találkára ha egy "vadidegennel az internetről" találkoznék.

Mit tegyek? Hogy mondjam el neki? Hazudjak?



2016. dec. 15. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne hazudj mondj el mindent ha el enged el enged ha nem akkor nem. Max próbálkozhatsz vitázni és nem vitatkozni vele. De ha egészséges szülő gyerek kapcsolatot akarsz akkor el mondod.
2016. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A párom es köztem 2 év van, ő majdnem 300 kmre lakott tőlem. Par honap utan találkoztunk es azonnal tudtuk nekünk együtt kell lennünk. Bizonyosodj meg arról jogy milyen is , kameran keresztül is beszeljetek :)
2016. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem a barátod megy el hozzád ha úgyis ő az idősebb hat évvel? Tegyük fel legrosszabb esetben 14 vagy akkor ő kb 20. Csak ki tud fizetni max egy motelt?
2016. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A 3.-nak igaza van.
2016. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond el..ha nem mondod el és úgy mész el, és valami történne, azt se tudnák hogy hol vagy

Amúgy hány éves vagy?

2016. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Ő jönne egyébként! Csak attól tartok hogy valaki anyu ismerőse meglát minket és megy a pletyka...
2016. dec. 16. 06:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a legtisztább, ha elmondod! Nem kell hazudni, 17 éves vagy, bátran lehet már barátod. Nem sok köztetek a különbség. 23 éves fiú talán már megbízhatóbb. De a legfontosabb, tényleg ne hazudj anyukádnak, abból csak baj lehet!
2017. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!