Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, bejelöltem facebookon, ő visszajelölt most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már elég régóta tetszik és ő mindig előreenged az ajtónál meg mindenhol, meg látom, hogy felismer ha találkozunk (nem ismerem személyesen csak látni szoktam a buszon). Egyszer hallottam, hogy a haverja megkérdezte tőle, hogy tetszek-e neki és ő csak mosolygott és azt válaszolta, hogy nem engem nézett hanem azt ami mögöttem van. Meg láttam már, hogy rólam beszélnek. Néha teljesen biztos vagyok benn,hogy tetszem neki DE van amikor úgy csinál mintha észre se venne. DE néha odaáll a buszon ahol én vagyok, persze ez lehet, hogy csak véletlen. Egyik nap bejelöltem facebookon és visszajelölt. Most várjak hátha rám ír vagy valami vagy én írjak rá vagy ne csináljak semmit? És ha én írjak rá akkor mit írjak neki? Még sose beszéltünk.

2016. dec. 20. 20:48
 1/6 anonim válasza:

szerintem a buszon ejts le elotte valamit es hatha fölveszi, akkor meg kezdjetek el beszelgetni. kerdezgesd stb.

vagy a masik ha rairsz, nem lesz belole gond

sok sikert;)

majd irj mi tortent!:)

2016. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, ezt ki fogom próbálni csak az a gond h ott vannak vele a haverjai is
2016. dec. 20. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rá írhatsz nyugodtan :)
2016. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:

Amúgy ha már vmi oknál fogva azt hiszed, hogy az FB jó bármire is és be kell jelölnöd embereket akikkel egy buszon utazol akkor mi lenne ha nem lennél még ennél is szerencsétlenebb és legalább ráírnál ha már ennyire futotta?:D


24F

2016. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válszokat :D

de ha ráírok akkor mit írjak neki??

2016. dec. 20. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia köszönöm, hogy visszajelöltél, nagyon kedves tőled. Aztán, ha történeteket posztol, reagálj rá csak pozitívan, aztán írd oda rá válaszul a történetére, hogy ez jó, így igaz, vagy hogy ezzel én is így vagyok stb. Amivel belehet egy nyomatékos beszélgetést indítani és hogy megtudd vele magadat kedveltetni.


Én legalábbis mindenkivel aki az ismerőseim közé került megtudtam vele magamat kedveltetni.

2021. okt. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!