Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vigyek valamit a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek valamit a fiúnak?

Figyelt kérdés

Közeleg az első randim napja, interneten ismertem meg a srácot. Én 17 éves vagyok, ő pár évvel idősebb nálam. Nagyon megkedveltem. A fiúnak illik ilyenkor valamivel kedveskedni (virág, bonbon...) De a lány? Ő is vihet? Vagy az ciki lenne? Kellemetlenül érezné magát a fiú? Nem virágra gondoltam, mondjuk valami csoki vagy kis apróság.

Mit gondoltok? Vigyek valamit vagy ne?



2016. dec. 23. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sz'tem mindenképp értékelné, ha azt látná, hogy gondoltál rá, a szándékot nézné, a kedvességet és a törődést látná, nem pedig azzal foglalkozna, hogy ez ciki vagy sem, ez meg se fordulna a fejében, mert látná, hogy igen is gondoltál rá és benned volt a szándék, hogy kedveskedj neki.


Sz'tem vegyél neki egy szimpla csokit, a kedvenc fajtájából.


Nekem (fiúnak) mindenképp jól esne =]

2016. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, miért ne.
2016. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Várom mások válaszát is! :)
2016. dec. 27. 18:38
 4/5 anonim válasza:
Szerintem sincs semmi akadálya. Szerintem örülne neki.
2016. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy miért is ne? De persze tényleg a fiú dolga...elsősorban:)

Ugyanígy voltam vele én is. Nem gondoltam ajándékra, én is interneten ismertem meg és azután találkoztunk. Ő viszont hozott , nagyon örültem neki, meg tök kedves volt...pár héttel és találkozással utána összejöttünk.:) Ez nem tartozik ide, bocsi:D

17/L

2016. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!