Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mi legyen? Még összejöhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Még összejöhetünk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel megismerkedtem egy buliban.(akkor lattam eloszor) Kérdeztem tole h találkozunk meg? Es o mondta h menjünk étterembe. Nekem ez volt az elso randi de o mar sok mindenkivel volt együtt. Es mikor elbúcsúztunk nem beszéltünk kovetkezo találkozóról vagy ilyesmiről h most akkor mi van köztünk. Szerintetek kérdezzem meg hogy mi van? Vagy hagyjam ra? (Vegulis o a fiu)

2016. dec. 25. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Akarsz tőle valamit? akkor te is léphetsz. Ha meg nem lépsz és ő sem, akkor meg jönnek az olyan kérdések, hogy a fiúk töketlenek, meg mindegyik egy disznó, persze alap esetben neki kéne érdeklődnie, de ha nem lép, mert mondjuk kételyei vannak (képzeld el ő is ember), akkor lehet nem is fog.
2016. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát vagy keres a fiú vagy nem. Éppen megkérdheted h mi van akkor.Nem akarlak elszomorítani de ne számíts sok jóra. Persze semmi sem biztos. Lehet sok dolga van vagy vmi és most nem ér rá.
2016. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na mi volt vegul? neki kellene keresnie...de ezek szerint nem tette. Szoval ilyenkor en nem szoktam irnj csak nagyon kiveteles esetben. Ha en sem akarok komolyat tole, akkor rairok, de innentol kezdve mar nincsenek illuzioim hogy komoly lapcsolat vagy ilyesmi. Ha annyira sem akar elegge, hogy ramirjon utana hogy hohy vagyok meg mikor lathag ujra merthat annyira baromi jo volt a randi es latni akar... akkor nyilvan nem nagyon erdeklem vagy mas erdeklo. Aztan lehet itt kaparni lany letedre meg talan talizik is veled utana... de nyilvan nem te vagy szamara a hercegno. Ez van. Nincs ezzel semmi baj. Ez igy mukodik. Olyan meg nincs hogy toketlen. A legtoketlenebb fiu is lep ha tetszik neki egy lany. Ha meg meg arra se kepes akkor meg mit akarjunk tole....
2017. márc. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!