Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú elhívott korizni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú elhívott korizni. Egyébként nem tudom mi akar lenni, randi vagy valami ilyesmi, nem tudom. De nagyon bénán korizok. Nem tudom mit tegyek ha ott leszek vagy egyáltalán elmenjek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen! és ha úgy nézzük akkor randi. az tök aranyos ha megtanít korizni :D
2016. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon félek
2016. dec. 25. 22:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem kell félned! :))

Tényleg aranyos, ha tanítgat, fogja a kezed, élni halni lehet egy ilyen randiért.

2016. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha agyára megyek?
2016. dec. 26. 00:17
 5/11 anonim ***** válasza:
hidd el ebben reménykedik a srác xd mekkora nagy esély már ez neki :D amúgy ha igent mondtal már neki akkor egyértelműen menj el ugy korrekt ha meg nem adtál választ akkor csak akkor menj el vele ha szeretnel amugy randizni vele ha nem akarsz tőle semmit vagy mond meg neki találkozó előtt jóval vagy mondj nemet
2016. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy mész az agyára. :D Nem hiába választotta ezt a programot. Fel van készülve a lehetséges eshetőségekre, így arra is, hogy nem feltétlen vagy jégtáncosnő.
2016. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat!Majd írok róla milyen volt!
2016. dec. 26. 01:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Szívesen olvasnám, írj feltétlen!

Csak bátran, ebből egy nagyon romantikus program is kerekedhet! :)

2016. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is várom az élménybeszámolót
2016. dec. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na erre kíváncsi vagyok. :D
2016. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!