Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nálatok mi okozza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mi okozza az apakomplexust? Miért jön be nektek egy sokkal isősebb pasi? Nem ciki nekte?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány de hogy valakinek az idősebb pasik jönnek be nem feltétlen jelenti hogy apakomplexusa van. Talán csak egy komoly, érett fiúra vágyik és nem olyanra aki még gyerek, ez még nem komplexus.
2016. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom hogy ez mennyire szamit ennek de nekem egy 19 eves fiu jon be annak ellenere hogy en meg csak 15 eves vagyok. Es engem nem zavar. Sot szerintem normalis. Es a korulottem elok szerint is az. Amugy az egyszeru magyarazat erre a kerdesre hogy afiuk kesobb ernek. Lehet hogy veluk normalisabban el tudunk beszelgetni es ferfiasabbnak latjuk oket.
2016. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

-_- itt nem lehet altalanositani!! A fiuk max testileg ernek kesobb de ugyanugy lehet egy 14 eves fiu erettebb mint egy 20 ev koruli idetlen gyerekes srac.. Es ugyanugy lehet erettebb egy fiatal srac mint egy idosebb no, forditva is igaz persze, ez mindig szemelyfuggo.

2-es nincs komplexusod.

Nekem meg tetszenek 30-40 koruli nok, ha valaki jol tartja magat es odafigyel magara akkor nem lesz ocsmany 40 felett.. Egy 10en eves lanynak is siman bejohet egy apolt ferfias 30-40 koruli ferfiember.

Tudd le annyival, hogy ilyen az izlese, de ha valos magyarazat kell aklor minden egyes apakomplexusos lanyt kikene vizsgaltatnod, mert lehet mindegyiknel mas okozza ezt.

17f

2016. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem.

Én idősebb fiúval sose kezdenék.Lehet találni nagy nehezen, én pl.külföldön találtam meg.15 éves vagyok, maximum 16-17 évessel, szerintem ,vagyis számomra a nagy korkülönbség borzalmas, hátrány.

2016. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan összekeverik az őszülő halánték vonzását az apakomplexussal. Előbbinek evolúciós okai vannak, míg az utóbbi valóban egy komplexus.
2016. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 egybaba válasza:
100%

Egy felhőtlen életvitelben, gondok nélkül gyerekként lehet álmodozni egy hű de cuki fiúról. Aztán felnősz és rá jössz, egy nincstelen csupasz seggű pasi max a haverjaival fog röhögcsélni míg te otthon neveled a gyerekeit, vagy Választasz egy komoly férfit akinek már megvan az életben maradáshoz való anyagi háttere és valószínűleg j apa lesz - és tök mindegy hány éves csak szeressen?

Szóval sima életben maradási ösztön + normális gondolkodásmód a felelősségteljes gyerekneveléshez?

Apakomplexus ide vagy oda - ezen érdemes elgondolkozni...

2016. dec. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!