Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a különbség részletesebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség részletesebben a szájra puszi és a (nem nyelves) csók között?

Figyelt kérdés

Igazából, elkezdtem járni nem olyan rég egy lánnyal és neki én vagyok az első barátja nekem meg ő az első barátnőm... eddig háromszor volt szájra puszi, de meg szeretném csókolni de még sosem csókoltam meg senkit és nem tudom hogy hogy kell és nem akarom hogy az elsőt nagyon elbaltázzam. Egy barátom akit kérdeztem (akinek már régebb óta van barátnője) azt mondta hogy csak csináljam az egész majd jön magától de nagyon izgulok ha meg akarom próbálni stb. és nem akarom nagyon elszúrni :/ valaki tudna tanácsot adni????

16/F

A válaszokat előre is köszönöm ^^



2016. dec. 26. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Puszi -- rovid ideig tart kb csak oda nyomjatok 1mpre


Csok -- hosszasan is elhuzodhat a dolog, lenyegeben ez egy meghosszabbitott szajra puszi + par extraval.

2016. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
tényleg ne izgulj, ha a csajnak is az első,akkor ő se tudja, milyennek kell lennie igazából, szal csak csináljátok és kialakul...
2016. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne izgulj hidd el menni fog az. Ez olyan mint ami ösztönből jön. Hidd el.
2016. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Hogy lehettek együtt, ha ilyen dolgok feszélyeznek ?

Érdekes, azt hittem eddig ha valaki előtt nem kell feszengeni az embernek az a saját párja...

2016. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ^^
2016. dec. 26. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
98%

Én is azt mondom, hogy nem kell túlparázni. Egyfelől ha nagyon túlkombinálod, profi csókot akarsz elsőre, az pont visszájára sülhet el, és ezzel baltázod el igazán, másfelől ha az első csókoknak nem is feltétlenül az a lényege, hogy hú, milyen jó volt, testileg, az érzelmi jelentősége sokkal nagyobb. Ha el is bénáztok valamit, akkor is kellemesen is fel lehet dolgozni: jaj, az első csóknál beakadt a hajamba a gombod, ugye milyen vicces?


Szemezéssel, érintéssel, mosollyal, szóval lehet egy kicsit megfűszerezni a dolgot. A lényeg inkább az, hogy ne siesd el, ne legyél rámenős, érintésnél nem a mellekre gondoltam. :)

2016. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. dec. 28. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!