Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnék magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék magam mellé végre egy rendes lányt? Létezik egyáltalán olyan?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, de sajnos a párkeresésben borzasztó szerencsétlen. Nem találok olyan lányt, aki rendes, kedves, gondoskodó, meg toleráns is és valóban szeretne szerelmes lenni és nem csak szórakozik és kihasznál másokat.


Most ez az oldal eszembe jutott, körülbelül végső elkeseredés, de hát ahogy Ollivander mondta a Harry Potter első részében; "Miért ne lehetne..."


Ha van rendes lány, akár privit is írhatna, azt mutatunk egymásnak képet, ilyesmi.


Ha létezik lány, aki hasonlóan ugyanígy van, hogy jó lenne már egy rendes pár. Írhatna.



2016. dec. 28. 01:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amúgy budapesti vagyok. :/
2016. dec. 28. 01:39
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen kérlek, létezik. Olyan kár, hogy ennyien kétségbe vonják a létünket.

Szeretem Ollivandert. :)

2016. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Írnék én neked,csak rohadtul nem felelek meg az elvárásaidnak. xD
2016. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Írhatok én is, végül is én vagyok a fiú. Ha valaki megkér. Csak tudjam, hogy van ilyen.
2016. dec. 28. 01:44
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez altalaban igy van, en is rendes fiut akarik kifogni magamnak, csak eleg nehez a mai vilagba rendes fiut meg lanyt szerezni. Irnek neked, csak eleg fiatal vagyok hozzad kepest, de remelem talalsz valakit, sok sikert, ne add fel a remenyt :) 15/L
2016. dec. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Harry Potter is life :)

Lehet találni, csak ne neten ismerkedj.

2016. dec. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Herripottert olvasol? Akkor halott az egész kérdés. Ideje papnak állnod.
2016. dec. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem olvastam, csak a filmeket láttam, de ha valaki olvas, azzal mi a baj amúgy? Nem értem emögött a koncepciót.
2016. dec. 28. 09:35
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
#7 Én olvasok mondjuk nem Harry Pottert hanem mást de akkor is emiatt álljak be apácának mert olvasok?? Idiota vagy..nőlj fel..
2016. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Üdv a klubban. Szerintem én is így fogok lenni csak mèg fiatalabb vagyok.
2016. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!