Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek menjek el vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek el vele randizni?

Figyelt kérdés

Online párkeresőn láttam és a profil képe alapján egyből a szívemhez nőtt, de nem tudom, hogy amikor találkozunk is lesz-e ilyen csinos. Félek. Még nem voltam "vakrandin". Ti mit tennétek? 19F


[link]



2016. dec. 28. 19:47
 1/2 Oxidbogár ***** válasza:
Mindent bele!!! :D
2016. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon vicces kép, de 1. ő idősebb nő, ettől eltekintve még nézhet ki jól meg minden.

2. nem tudhatod milyen értékrenddel bír

3. lehet a gyerekei meg a legszebb embernek születtek meg és akkor meg ők gunyólodhatnak rajtad, hogy neked meg milyen troll fejed van..

4. Biztos lesz randid? EGy ilyen idiótának biztos kell barátnő?

6. Tudok számolni, mint azt látod

7. Arra nem gondoltál a nő fog téged ocsmánynak tartani? mert ez szerintem reálisabb ilyen belsővel, aki másokon gunyolódik.. Én normálisnak tartom magam minden szempontból, de soha nem jutnék arra a szintre ahol te vagy, hogy mást a genetikája miatt kinevessek, szánalmas gyökér vagy!

17f

2016. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!