Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az Anotalk nevű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAGY VIKTOR kérdése:

Szerintetek az Anotalk nevű ismerkedős oldal miért nem működik?

Figyelt kérdés
Mindenki tinderezik?

2016. dec. 29. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem tinderezek, nem anotalkozok, nem facebookozom, nem intavalamizem, nem használok ilyet és élőben sem ismerkedek.

Lehet azért nem működik, mert az oldalnak elege van, hogy ilen idióták járnak fel rá, életre kellt és öngyilkos lett úgy, hogy műszakihibát okozott sajátmagában.

17f

2016. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ki kéne tiltani a "Szia kor?" kérdéssel indítóakat, és akik nem tudnak írni. Kb. az oldal látogatottságának 20%-a maradna meg, de legalább élvezhetővé tenné az ismerkedést.
2016. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer jártam azon az oldalon, kb. annyiból állt a beszélgetés, hogy


szia kor?

- írod neki

kérdezi, hogy van-e valakid

- válaszolsz (normálisabbak továbblépnek már az első kérdésnél)

majd képet kér, utca nevet, házszámot, hogy mikor tud jól megkúrni a kis 10 centis pötsével. // fiú esetén.


Semmi értelme az oldalnak ha az emberek 99%-a ilyen.

2016. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
igen a "szia kor?" parasztokból nagyon sok van...ami élvezhetetlenné teszi az egészet...olyan stílusban képesek információkat kérdezni ott az emberek ahogy a hivatalba szokás mikor személyit újítasz...meg túlságosan anonym az oldal szerintem értem hogy ez a lényege de a szerkesztők is tudják hogy legtöbben ismerkedésre (pasizás,csajozás) használják. Innen ugye akkor zárjuk ki a "szia kor?" embereket mert velük értelmes ember nem tárgyal...akkor maradt egy maréknyi tényleg normális ember. Na és mennyi esélyed van hogy a közeledben lakik? Hogy nincs köztetek 4-5 év? ezeken kéne változtatni szerintem...felhasználó függővé tenném de képet ne lehessen berakni csak 2 adatot lehessen megadni:kor és lakhely. Még a nevet is az oldal generálja neked random számokból meg betűkből hogy úgyse lehessen megjegyezni. Ezekkel szerintem használható lenne de amíg ilyen marad (márpedig ez mindig ilyen lesz) én is szívesebben használok bármi mást és csak unalomból megyek oda fel vagy ha kedvem támad kiosztani egy kis hülyét
2016. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

En egyszer felneztem majd elsore beadott egy lanyt es azzal a lannyal mar partnerek lettunk :) kiveteles szuz lany aki elottem csak 1 fiuval volt, es rajtam gyakorol mig nem lesz pasija azt mondta :D


Szoval nagyon nagy szerencsem volt gondolom :P


Ez igaz. Aki nem hiszi irjon pm et, a lany is megmondja hogy taliztunk :D

2016. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem működik, én használom. Aki meg kort kérdez, azt átirányítom a strangers.hu-ra, ott van kor alapján keresés.
2016. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%
Rajtad gyakorol,amíg nem lesz pasija..uhh de színvonalas lányt foghattál ki...
2016. dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
A legjobb. Az igenyeiet kielegiti. Aztan meg ki sem kell raknom, megy magatol es meg jon is ha kell 😂
2016. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
30%
én onnan már lefeküdtem egy lánnyal az csak szex volt pár alkalmas, azonban most a barátnőmmel is ott jöttem össze, vele már normálisan együtt vagyok.
2017. jan. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!