Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti miből gondolnátok h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miből gondolnátok h tetszetek egy lánynak?

Figyelt kérdés
úgy értem h mit csináljon a lány amiből ti egyértelműen tudjátok h bejöttök neki, és mernétek kezdeményezni?

2017. jan. 4. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha előttem neki áll játszadozni egy banánnal, akkor egyből tudnám mit akar
2017. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Életben: Keresi a társaságom, otthagyja a barátnőit miattam amikor beszélgetünk, de közben látom, hogy zavarban van, tekergeti a haját, nem tudja sokáig tartani a szemkontaktust, hoz nekem akár ételt, érdekli mi van velem.

Neten: nem fél óránként ír vissza, szintén érdeklem, küld magáról képeket (nem szexuális tartalmú hanem ártatlan képekre gondolok), nem hagyja, hogy csak én keressem -> ő is rám ír (beszélgetést kezdeményez) legalább annyiszor, mint én.

20/f

2017. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a második nagyon jól leírta :D

tudd meg hogy inkább romantikus vagy perverz a lány .

nem azt mondom hogy a kettő nem fér össze de na :D

aztán ez alapján kezdeményezz ;)

2017. jan. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elém áll és kimondja. Ha én tetszek neki, akkor nem is nekem kell kezdeményezni.
2017. jan. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- rendszeresen keres, ha 2-3 napig nem írok rá, akkor ő teszi meg. nem zárkózik el a találkozás elől, sőt ő is felhozza.

- érdeklődik felőlem, és a dolgaim iránt. nem csak udvariassági kérdéseket tesz fel.

- ha beszélgetünk nem ad rövid, tőmondatos válaszokat. tovább viszi a beszélgetést. chaten nem csak annyit ír, hogy lol, haha, vagy, hogy megvan.

- incselkedik, kacsintós/ördögös smilekat ír, néha kétértelmű megjegyzéseket

- személyes találkozáskor mosolyog, szemembe néz, olykor beharapja az ajkát. ha megérintem valami miatt nem érzem rajta, hogy kellemetlenül érintette


nálam még fontos az is, hogy tudjam, hogy nincs barátja. többször belefutottam, hogy az adott lány kétértelmű megjegyzéseket tesz ez irányában (pl. van lakótársa akiről csak később derül ki, hogy fiú, és megint később, hogy a pasija, de gondolkodik a szakításon), vagy állandóan az exéről panaszkodott, és hogy mennyire összetörte a szívét, de még szereti.

2017. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felkeres ő is, örül, hogy láthat, stb... De ez a való életben dőlne el a leginkább. Volt olyan lány, aki csak eljátszotta, h hű de tetszem neki, és majdnem ugyanazokat csinálta, amit az egyik válaszoló leírt.
2017. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a 2-es nagyon jól leírta! :)
2017. jan. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!