Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Inkább az extrovertált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Inkább az extrovertált vagy az introvertált lányok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Egy extrovertált lány...;)

2017. jan. 8. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Határozottan extrovertált. Tudjon velem szórakozni, barátkozni, koncertre járni, merész dolgokat tenni.
2017. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nálam hangulatfüggő, én elég magamnak való introvertált vagyok, így logikus lenne hogy hasonló párt választok de volt hogy összehozott az élet egy elég hangos temperamentumos világi életet élő nővel, az is nagyon jó volt mert mintha kiegészítettük volna egymást. Ő felrázott, én meg lelassítottam ha túlpörgött :D 22f
2017. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az introvertált lányok tetszenek, mert én is az vagyok. Azért nem árt, ha olyan, aki nem zárkózik el teljesen a társas kapcsolatoktól (pl.: ISFJ), csak inkább befelé forduló.
2017. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Jajj kérdező...te jössz be😍
2017. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Jó kerek popsija legyen.
2017. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Introvertáltak.
2017. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mindenképp az introvertáltak, mert én is az vagyok
2017. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
INTJ a személyiség típusom és őszintén elmondom, hogy teljesen lényegtelen, lehet a másikba pont azért szeretek bele, mert más mint a többi, de amúgy egyértelműen extrovertált mellett lennék, mert nem lenne jó, ha mindketten elzárkóznánk, így legalább lenne, aki elrángatna a friss levegőre.
2017. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Most itt mindenki tud földönkívüiül, csak én nem?

Én a földi lányokat szeretem. De remélem békével jöttél..:D

2017. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
introvertált. Irritálnak az ilyen bulizó helyek meg bármi amiben sok ember van. :D (karnevál, cirkusz is minden) Egyszerűen mindegyikről árad hogy milyen hülye (pedig én se vagyok egy észlény) és hogy milyen gonosz, alávaló,kapzsi és ezekben egyszerűen nem nem nem akarok részt venni. Szóval ja introvertált lányok torony magasan az élen vannak nálam :P
2017. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!