Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki, nekem is tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, nekem is tetszik, akkor meg miért nem történik semmi?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves fiú akivel látásból ismerjük egymást. És régebben a haverjai piszkálták azzal h tetszem neki de már nem piszkálják, mindig ott van velük sosincs egyedül, így nem igazán szeretnék kezdeményezni h egy csomó fiúval van és gondolom ő sem. de máshogy meg sose látjuk egymást. Mit csináljak?

17/L



2017. jan. 8. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
"Olyan nincs, hogy semmi sem történik"
2017. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sztepi ***** válasza:

Ugyanabban a cipőben járunk.

Amúgy az nem lehet, hogy csak poénkodtak azzal, hogy tetszel neki? Én is ezen gondolkozom, mert ha akarna valamit, valószínűleg lépne..

2017. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
LÁtod a 2-es a cipődet hordja, méghogy nem történik semmi, ez máris lopásnak számít, szerintem jelentsd fel,
2017. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Chopen ***** válasza:
Leginkább semmit.
2017. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!