Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most akar velem randizni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar velem randizni vagy sem?

Figyelt kérdés

Egy csaj azt írta nekem face-en, miután megkérdeztem, hogy lenne-e kedve eljönni velem valahová, hogy "jaja, persze benne vagyok :)", majd amikor kérdeztem, hogy akkor mikor érne rá, azt mondta, hogy csak 25-ike után, mert utazik el meg stb.


Akkor ez most lekoptatás és ne zaklassam többet, vagy igazat mond? Az előzmény annyi, hogy egy szórakozóhelyen elbeszélgettünk eglsz kellemesen, de alapból nagyon közvetlen lány, szóval ebből sok még nem derül ki. 19/f


2017. jan. 10. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lekoptatás, nem lehet egyszerre több helyen az ember.
2017. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lekoptatás. max annyit jelent hogy kicsit félős, de ne add fel a reményt.Valszeg igazat mond. És semmi képen ne vágd a képébe, hogy randi. Az nagyon nyomulós.
2017. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem, nem akarok ennyire nyomulni, majd eldönti ő, hogy randi vagy sem. Csak megijedtem, mert sajnos nagyon tetszik a lány és már régóta nem volt randim, nem tudom, hol állok.
2017. jan. 10. 13:12
 4/11 longlife ***** válasza:
58%

És mos tényleg .. lenne-e kedve eljönni velem valahová,..

Így kérdezted meg? mondjuk a válasz sem a kérdésre ad választ.De mos tényleg.Ennyire egyszerűek vagytok? Ezek után majd az jön:iszunk egy kávét?Meg hát.Ha lekoptat akkor sejtheted miért.Ha meg találkoztok,akkor kíváncsi,hogy merre van a valahol.Ja,és ha ott jártok,kérdezd meg.Iszunk egy kávét?

2017. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy kérdeztem, ha ez valóban ennyire fontos, hogy lenne-e kedve még összefutni velem valamikor. Ennyi. De miért is lenne gáz, ha mondjuk kávézni hívnám? Teljesen egyértelmű, randit kérek, aminek a legvége lehet is akár a szex, de hogy te egyből erre asszociálsz csak téged minősít barátom.
2017. jan. 10. 13:20
 6/11 longlife ***** válasza:
58%
Látom már finomítasz..Úgy kérdeztem, ha ez valóban ennyire fontos, hogy lenne-e kedve még összefutni velem valamikor..Ez teljesen korrekt.csak hogy a fejlécbe nem ezt írtad,én meg arra írtam.De most erre is válaszolok. De miért is lenne gáz, ha mondjuk kávézni hívnám? Nem gáz..dehogy is...Teljesen egyértelmű, randit kérek,..szerintem egy találkozót kértél és útközben meghívod egy kv-ra... csak téged minősít barátom....Én nem minősítettelek,csak írtam egy példát,hogy lehet eljutni a kv-tól az ágyig,bizonyos csajoknál.Ez nem rád,vagy a lányra íródott. Megtörtént valós eset alapján írtam.Barátom.
2017. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem minősítelek akkor. De még mindig nem értem, mit akarsz ezzel a kávéval mondani - mi a valós eset, és mit kellene abból levonnom következtetésként? Nem hinném, hogy egyből minden csaj arra gondol, ha kávézni is hívom, hogy dugni akarok már aznap.
2017. jan. 10. 13:44
 8/11 longlife ***** válasza:

OK.másik esetet írok inkább.Helyszín a disco,bár pult...a ffi:iszunk valamit?

csaj:nálad,vagy nálam. a kv-s eset szintén..

ffi:iszunk egy kávét?

csaj:meg hát. Így érthetőbb? De ne bonyolítsuk túl.Nyomjatok be 1-1 gitáros hamburgert,és utána szép lesz a folytatás..Csak ügyesen..

2017. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hehe. Jó arc vagy ment a zöld kéz
2017. jan. 10. 14:06
 10/11 longlife ***** válasza:
köszi..amúgy mi világosított ki?
2017. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!