Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Annyira rossz!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira rossz!

Figyelt kérdés
Hétfőn jött az osztályunkba egy fiu (Balázs) ám de nekem és a barátnőmnek is tetszik. Helyes, kedves, aranyos csak 2 baj van!!! Hogy gazdag és a legjobb barátnőmnek is tetszik!! Én nem tudtam volna egy gazdag fiuval járni, de annyira cuki!!!!!!!!! nem tudom hogy mit tegyek!!!!!!!!!

2017. jan. 12. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak hétfőn jött a fiú, akkor még várj vele, először ismerd ki, utána lépj tovább. Tedd félre azt, hogy gazdag családba született, inkább azt nézd, hogy a belső énje milyen.

17/f

2017. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátnőm elég rosskislány, már igazgatóit is kapott, de nem hiszem, hogy olyat tenne velem hogy megszerzi magának (hacsak Balázs nem akarja)
2017. jan. 12. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, hogy ilyeneken gondolkozol ha ő a LEGJOBB barátnőd?
2017. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használj kevesebb felkiáltójelet!
2017. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár év , és arra sem emlékszel majd, hogy létezett...
2017. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!