Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyha egy csajt elhívsz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy csajt elhívsz valahova és mondja hogy nem jó mert akkor programja van meg mostanában elfoglalt, akkor nem jösz be neki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nem feltetlen ő sem érhet rá mindig... en azt szoktam hogy elhivom 1x nem ér rá elhivom később megegyszer nem ér rá elhivom harmadjára is és ha akkor sem ér rá akkor szevasz... az sem érdekel ha amugy bejonnek neki és tényleg elfoglalt mert ha ennyire nincs ideje akkor rendszeresen találkozni sem tudnánk...
2017. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy le akar koptatni de lehet hogy tényleg elfoglalt. Ha saját magamból indulok ki akkor meg tudom érteni. Én is elfoglalt vagyok. Ettől még lehet szívesen találkoznék az adott illetővel. Max előre megmondanám neki hogy van pár nap ami alapból ki van lőve és ha tetszene akkir próbálnék egy másik napot javasolni.

Ha ő nem próbál meg más időpontot egyeztetni akkor valószínű hogy csak lekoptatni akar.

2017. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor minek beszélget veled, egóépítésnek?
2017. jan. 16. 18:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg csakúgy gonoszságból húzni az agyát?
2017. jan. 16. 18:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Illetve azt várni, hogy majd ha benneleszel a TV-ben, vagy kipostolsz egy kockahasat, vagy ha nyersz a lottón, és akkor majd ráér?
2017. jan. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!