Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki rám írt fb-n, hogy tetszek neki nekem is bejön beszélgettünk aztán elhívott randizni, megbeszéltük mikor hol, de felhozta hogy menyjek fel hozzá nem lesznek otthon a szülei én meg megmondtam neki hogy nem szeretnék inkább menyjünk mekizni. Ebben megegyeztünk holnap lett volna a tali. Szerda óta nem is keresett én meg nem írtam neki mert ő udvaroljon nekem ne fordítva. Ma azonban rá írtam hogy holnap mi lesz akkor, erre csak annyit írt vissza hogy haasszuk el mert a westendben kell lennie. Szerintetek mit akar? Mit csináljak?

2017. jan. 14. 19:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok a fiú 18
2017. jan. 14. 19:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagyjad. Nem er meg annyit. Ha nem teper érted, akkor nem akar. Azonban te is ráírhatsz, semmi sem tiltja ezt. Es oke, hogy o udvaroljon neked. De azért te is küldj fele jeleket, például hogy rairsz.


Ui.: Ha egy lany tud szepen, helyesen írni az is jo pont egy fiúnál.

2017. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat de ebből nekem az jön le hogy egyből megdugott volna nem mentél fel hozzá elutasitottad azóta nem keres ez nekem gyanús...

Miután nemet montál Hopp már nem is ér rá ez nem lett/ lessz (volna) tartós kapcsolat :(

2017. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!