Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívja el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívja el egy lányt randira másodszor?

Figyelt kérdés
A probléma itt az, higy egyszer már elhívtam valahova, és nagyon jóindulatúan visszautasított, de nem mondta, hogy konkrétan mi miatt (lehet hogy szülei korlátolták(14évesek vagyunk) lehet hogy nem volt jó neki az időpont). És az a helyzet, higy mindenképpen el akarok menni vele egyszer egy radnira, mert elképesztően fantasztikusan csodálatos lány, és bevallom kicsit be vagyok szarva, mert simán lehet az is, hogy az előzőt azért nem fogadta el, mert mondjuk nem tetszem neki... Remélhetőleg nem ez a helyzet, előre is köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 17. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nemet mondott akkor az nem. Fogadd el. Bar elhivhatod megint, de az eleg nyomulusnak fog mar tunni.
2017. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy tényleg nem tudom, hogy mi volt az oka hogy elutasított, és lehet hogy ha máskor hívtam volna el, akkor jó lett volna neki, és jól mondta, ha elhívom még egyszer, akkor az egy kicsit nyomulásnak fog tűnni, de azt elfelejtettem említeni, hogy OKTÓBERben hívtam el először, azóta nem volt időm, most van.
2017. jan. 17. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele hogy ha egyszer visszautasít de okot nem mond akkor a második elhivasig várok 2 hetet mondjuk ha ad okot akkor vagy tudom hogy nincs esély vagy azt mondja hogy nem ér rá na en ezt undorító módon ki szoktam használni és van hogy rögtön másnapra de inkább jovo hétre hívom el mert hat elméletileg csak más programja volt hátha akkor raer... ha akkor sem jó megprobalom harmadjára is ha akkor is nemet mond mindegy mi miatt akkor szevasz van.. ha igazat is mond hogy nem ér rá akkor is hogy találkozzunk ha esetleg osszejovunk ha havi 1x ér rá?
2017. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!