Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne újra próbálkozni a lánynál?

Figyelt kérdés

17/F vagyok, még anno 2015-ben beszélgettem egy csajjal Facebookon. Tetszett nekem és én is neki, de mivel akkoriban elképesztően nyomorék voltam, ezért konkrétan elhívtam randira, aztán többet nem írtam neki (a randi nem történt meg). Kb egy éve (2016 Valentin-napkor, Jézusom...) ráírtam, hogy ne haragudjon, azt mondta, hogy már túltette magát rajtam. Mivel még akkor is eléggé nyomorék voltam, ezért a bocsánatkérés után újfent berekesztettem a beszélgetést.

Azóta a csaj sokkal szebb lett és már volt egy fiúja is (aki történetesen egy ismerősöm), de szakítottak.


Mostanában látom a képeit Facebookon és nagyon gáznak érzem magam, hogy egy ilyen jó csajom lehetett volna és bunkóztam vele csak azért, mert féltem...


Most már kicsit érettebben viselkedem, és elgondolkodtam, hogy mi lenne ha újra próbálkoznék nála, de kicsit félek, hogy mit is gondolhat rólam a régi dolgok után!?


Szerintetek?

(a csaj 16 éves)


2017. jan. 19. 08:13
 1/5 anonim válasza:
Nagyon fölösleges
2017. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon is jogos,ha nem vesz figyelembe! Ne várd,hogy a nyakadba ugorjon! Hagyd békén! Nem mondom széép,hogy leírja,hogy valahogy túltette magát rajtad aztán megint nem írsz neki! Most meg,hogy rájöttél,milyen "jó" csaj lett, hirtelen meg a fejed kivetted a seggedből.

Hagyd békén!

2017. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez a hajó már elment.
2017. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írjál rá és meglátod mi lesz
2017. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne zaklasd már, hagyd élni őt. Ő túltette magát rajtad, csak azért, mert jó nő lett, nem fog a nyakadba ugrani, hogy csak rád várt. Szerintem egyből elutasítana, legalábbis én ezt tenném, fájdalmat okoztál. Ez a hajó már elment, keress másik lányt. Elszúrtad, elszúrtad, ez van, ennek így kellett történnie.
2017. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!