Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van értelme elhívni randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme elhívni randira?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, múlt héten egy buliban,a barátnőivel ült,egyikük születésnapját ünnepelték odamentem,dumáltunk,buliztunk, egy barátnője flörtölt velem,ő sem volt elutasító..viszont ittak azért előtte:D

Ráírtam facen,beszéltünk,de kb 1 óra volt amíg megnézte és visszaírt, 2 évvel idősebb mint én(ő 18,én még csak 16),meg egy múlt nyári képen még a csávójával van(nem tudom h még együtt vannak e)és 70 kilóméter van köztünk.Egyik haverom nagyon mondja hogy hívjam el,de én nem tudom van e értelme,egyrészt utálok facen elhívni valakit akit alig ismerek ráadásul nemrég egy másik lány jó ideig szórakozott velem,és nem esne jól még egy visszautasítás,pedig azért nagy esély lenne rá főleg hogy nem adott igazán jeleket.Mit csináljak?.



2017. jan. 19. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen a lányok inkább az idősebb pasik felé kacsintgatnak,gondolj arra ő már végez a középsuliban te meg még csak most kezdted. Teljesen más lesz a napi rutinotok,nem fog passzolni egymáshoz.70 km pedig nagyon sok ha komolyat akarsz tőle.
2017. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sainalom de szerintem sem jo igy.

Talalsz mast aki igazan szeret es sosem hagy cserben. Fiatal vagy meg

2017. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!