Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen az ideálotok milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Alacsony,vagy inkább magasabb,szemszín,hajszín?

2017. jan. 19. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs idealom mindig mas fog meg egy fiuban:) jobban szeretem ha zold vagy kek szeme van de nem azert fogom elutasitani mert barna..szoval ez total valtozo:)) ami nekem fontos, hogy legyen magasabb nalam
2017. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Leírom az összeset, amit értékelnek a lányok, még akkor is ha nem mindegyiküknek ugyanaz kell. Vénusz index(ilyen típusú izomfelépítés), sok pénz, megértő, hűséges, humoros, figyelmes, magabiztos, asszertív, empatikus, igényes. Nagyjából ennyi. Lehet egyik lánynak ez kell jobban, a másiknak az, de mindezekből minél több van benned, annál jobban fognak rajongani érted a lányok. És mindezekben az a szép, hogy mindegyik kifejleszthető.


Az arcról, meg a természetes adottságokról annyit, hogy ha igényes vagy, illetve látszik a kisugárzásodon, hogy teljesen okés vagy magaddal, alig számít valamit. 100 lányból párnál, akiknek még örülhetsz hogy jelzik ezt, mert velük amúgy sem éreznéd jól magad.;D Mondom ezt úgy, hogy az én arcommal teljesen meg vannak elégedve a lányok, tehát nem azért, hogy ezzel nyugtatgatom magam;D

2017. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Különlegesség....Ez megnyílvánulhat bármibe.

Humor, gondokodás, kinézet.

2017. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*gondolkodás
2017. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Külső:

Magasabb legyen mint én vagy ugyanolyan magas.Vékony.Általában a barna haj jön be. Szeme barna vagy kék. Öltözködés mindegy csak ne legyen divatjamúlt.Nézzen ki jól az arca.

Belső:

Legyen kedves. Okos de ne stréber. Szeressen beszélgetni . Ne legyen féltékeny. Picit legyen bújós. Ne legyen kocka.

2017. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az értelmes, hozzám hasonló humorú, empatikus, érett, lehetőleg önálló(nem anyuci mos rá), el lehessen vele beszélgetni akár órákig. Ne legyen bunkó, tekintsen egyenlő félnek. Legyen optimista, életvidám. Legyen magasabb nálam (170+). Ne legyen betegesen féltékeny, de legyen hűséges. Ne kérkedjen azzal, hogy mennyi pénze és milyen kocsija van.
2017. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálam konkrétan mindenki magasabb (152 centis törpe vagyok), de magasabb.

A szemszínből világos (jégcsap?)kék, vagy sötétbarna az, ami a legjobban meg tud fogni.

Nálam a barna haj a nyerő, de ne legyen sehol se felnyírva, nem baj ha hosszabb, csak mindenhol egyforma legyen, ne pedig ez a mostanában divat oldalt semmi, felül 10 centi.

Valamelyik nap facebookon láttam egy képet egy cosplayest beöltözve a saját karakterének, és szerintem így volt ő a legközelebb az ideálomhoz:

[link]


És ezt kihagytam, de: szeplők. Imádom a szeplőket.


A belsőre leírhatnék most minden közhelyes dolgot, de ha kinyit valaki egy romantikusabb könyvet, úgyis megtudja mire gondolok.

(Pl. Vaskirály-Puck, False Prince-Sage, Párválasztó-Maxon...stb)

2017. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elnézést az idióta megfogalmazás miatt, le vagyok merülve :'D

#7

2017. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kriszti2711 válasza:
Nincs ideálom,de amit fontosnak tartok az, hogy magasabb legyen nálam
2017. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Samsung_j5 válasza:

En nem a külseje utàn itèlek bar az is szàmit de a belsö a fontos!!

Pl.a barna hajuakat jobban birom ,

Kèk szem , barna szem

Alkata ne legyen nadszàl vèkony!!

De azèrt tul duci se! :D

Ès magasabb legyen nàllam!!!

Kb.ennyi

L

2017. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!